2703
2716
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

208409 بازدید | 453 پست

سلام 

وای خیلی حالم بد شده دلم میخواد بکشمش 

قبل ازدواج من و  شوهرم قرار بود با همین دختر عمو ازدواج کنه 😕😩😩😩

بعد شوهرم میگه نه وکلی دعوا و...

از موقع عروسی ما دختر عمو و عمو و زن عمو کلا لج هستن با من بعد 

امروز دیدم تو اینستا عکس چشم شوهرم گذشته استوری  و روش نوشت بهترین سفر به سلامت💋

اخ شوهرم امروز رفته شمال و منم تو کلوز فرند هاشم یعنی استوری عمومی نبوده 😣😓😓😓

بعد زنگ زدم بهش دعوا ... هستین بگم چی شد و حالا چی کار کنم و به شوهرم و ...

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اخ اره بگو تازه رفتم تخمه هم بیارم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714
عزیزم برو دم خونشون بی ابروش کن جرش بده من بوذم میرفتم...بلند داد بزن فلانی دست از سر شوهرم بردار

ارام تر😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706