2737
2734
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 208510 بازدید | 453 پست

اسی ساده نگذر شوهدت ک اومد خون به ما کن تهدیدش کن ک اومد بگو جلوتو ز بزنه خونه عموت اینا بگه لطفا مزاحم زندگی من نشین و از این حرفا!!!

جالب است ثبت احوال همه چیز را در شناسنامه ام نوشته جز احوالم...

میدونی من جای تو بودم دری وری بش نمیگفتم یه عکس تو بغلی و لاو و عشقولانه از خودم و شوهرم براش میفرستادم میگفتم بهترینت تو این عکس بهتر افتاده این و بزار استوری که قشنگ جیگرش اتیش بگیره😊

خوشگلا دخترای خوبی باشین بیاین خرید کنید😊@trust_shoping70  اشتباهی نرین بیاین اینستا😉بوووس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از دلداری و کمک های بی اندازتون عزیزان من با توجه به چیزی که از همسرم میدونم و همچنین شناخت از خودم فردا که مامان همسرم اومد برای صحبت کردن  وهمچنین شوهرم همین شبی حرکت کرد به سمت شهر خودمون تا بیاد فردا میگم تماس بگیره و قضیه رو برای من روشن کن و به اون خانم بگه دیگه نه تماسی داشته باشه و نه پیغامی و کلا قطع رابطه کنند و به شرطی بر میگردم که شوهرم با اون دوست هاشون قطع رابطه کنند و در حضور هم افرادی که مطلع شدن عذر خواهی کنند 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

یه چیزی بهت بگم مقصر اصلی کسی نیست جز شوهرت،  اگر میخواست چنان حرکتی میزد که طرف بشاشه به خودش، پس این آدم خودش دوست داره که تو رو اذیت کنه خود این قضیه نشون میده یه مرد 38 ساله اندازه یه بچه هم درکی از زندگی مشترک نداره با این سن داره وارد بازی میشه باهات،  الان و کار ندارم ولی این مرد تکیه گاه محکمی تو زندگی برات نمیشه چون هنوز اصول اولیه زندگی مشترک رو هم نمیدونه ،  اگر امیدی بهش داری حتما حتما برو باهاش یه مشاور خیلی خوب تا یه سری قوانین بینتون بذاره 

2728