2726
عنوان

با این دختر عمو همسر باید چه کرد

208510 بازدید | 453 پست

سلام 

وای خیلی حالم بد شده دلم میخواد بکشمش 

قبل ازدواج من و  شوهرم قرار بود با همین دختر عمو ازدواج کنه 😕😩😩😩

بعد شوهرم میگه نه وکلی دعوا و...

از موقع عروسی ما دختر عمو و عمو و زن عمو کلا لج هستن با من بعد 

امروز دیدم تو اینستا عکس چشم شوهرم گذشته استوری  و روش نوشت بهترین سفر به سلامت💋

اخ شوهرم امروز رفته شمال و منم تو کلوز فرند هاشم یعنی استوری عمومی نبوده 😣😓😓😓

بعد زنگ زدم بهش دعوا ... هستین بگم چی شد و حالا چی کار کنم و به شوهرم و ...

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخ اره بگو تازه رفتم تخمه هم بیارم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیزم برو دم خونشون بی ابروش کن جرش بده من بوذم میرفتم...بلند داد بزن فلانی دست از سر شوهرم بردار

ارام تر😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706