2733
2739
عنوان

کیا بیدارن؟ توگوشی همسرم یسری چیزا میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 46 پست
تو الان سالمی ایدزی هپاتیتی زگیلی چیزی نداری

عزیزم ۹۹ و نیم درصد مردا دوران مجردی حداقل یبارو رابطه داشتن 

محاله محال 

هرکی بیاد بگه جمع نبند و استثنا هست خودشو گول میزنه هممون تجربه اینو داشتیم که مردی از فامیل دوست اشنا که فکر میکردیم اصلا اینکاره نیست ی روزی ی جایی فهمیدیم نه اینم اهلش بود ما زیادی خوشبین بودیم

چطوری توووو🥹❤️ جونز🤤🍷🧛🏻‍♀️ @اوج_آسمان   @ملکه70   یکی تاپیک بزنه تگ کنه خببب ...

چند وقته یه تاپیک دوستانه نداشتیم🥲

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
أه جریانش چی بود؟ چرا از زیر دستم این در رفته ندیدمش😂 این یه بالش هم بذار فشار بده مشکلش ابدی حل م ...

ماجراش واقعی بوده توی مشهد اتفاق افتاده فک کنم دو یا سه سالذپیش استارتر گذاشته بود اتفاقا یکی از کاربرها هم.گفت که مقتول برادر شوهرش بوده

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
واقعا دوست دارم و خوردم تاحالا

عجیبه و جالب

خون یه ادمای خاص میتونی؟مثلا دوسشون داشته باشی چون بقیه چندشهههه

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
دقیقاااا خیلی وقته دور هم جمع نشدیم:))

🥲🥲🥲🥲

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
ماجراش واقعی بوده توی مشهد اتفاق افتاده فک کنم دو یا سه سالذپیش استارتر گذاشته بود اتفاقا یکی از کار ...

لعنتی نی نی سایت هم هر سری ثابت میکنه دنیا اندازه عدس کوچیکه همه به هم میرسن🤣

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
اروم با دوتا دستت توی خواب راهی اون دنیاش بکن😔 نذار بیشتر از این اکسیژن مصرف کنه.

شوهر من نماز خونه.و بسیار با حیا

الان ی مدته خیلی لاو میترکونه.مشکوکه.گفتم نکنه سکه زدی من بی خبرم.گفت نه بخاطر بچه ست ک جای خوابش رو‌ جدا کردی

قبلا تهدیدش کردم.گفتم اگه بفهمم عملی ازت سر زده ،تو خواب کارت رو میسازم

شوهر من نماز خونه.و بسیار با حیا الان ی مدته خیلی لاو میترکونه.مشکوکه.گفتم نکنه سکه زدی من بی خبرم. ...

دفعه بعد مشکوک بازی دراورد بگو چیزی بفهمم ازت شب ک خوابی چنگال میکنم توو پیشونیت😔

دیگه عادی میشه😂

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
دفعه بعد مشکوک بازی دراورد بگو چیزی بفهمم ازت شب ک خوابی چنگال میکنم توو پیشونیت😔 دیگه عادی میشه😂

نه بابا خیالم راحته.پسر عمومه.از گذشته و آینده ش نه تنها خودم بلکه همه خبر دارند

کارمند رسمیه.

تازه ۷تا خواهر شوهر رسوا دارم.خودشون همو لو میدن

عزیزم ۹۹ و نیم درصد مردا دوران مجردی حداقل یبارو رابطه داشتن  محاله محال  هرکی بیاد بگه ...

بله موافقم ولی میگه این استارتر شوهرش با چند نفر بوده خدا لعنت کنه که چیکار برسر‌مملکتمون که نیوردند از ازسال۹۰به بعد دیگه نشد مملکتو جمع کرد مردای هرزه و زن های هرزه روز به روز بیشترشدن

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2706