2733
2734
عنوان

دلم میخواد ازدواج کنم ولی

416 بازدید | 47 پست

نه امادگیشو دارم نه خاستگار جدییییشو

بعد کنکورم میدونم چن تا نظامیو سپاهی بودن که مامان بابام ردش کردن

میدونم اول جوونیمه

میدونم ممکنه زود باشه

ولی من واقعا دلم میخاد ازدواج(خوب) کنم🥴

تا اللن چند تا چله ام گرفتم

واقعا نمیدونم چطور از فکرش بیام بیرون

(مرداد ۲۰ سالم تموم میشه)

لطفا پستامو لایک نکنید🌸

متاهل ها اکثرا پشیمونن🫠

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظر منه پسر

ازدواج زود کنی بهتره

یا نهایت بعد دانشگاه...

خیلیا میگن نه باید خوشی کنیم

خوشی ینی رل؟ده تا رل؟

یه مرد مناسب رو قبول کن

در کنارش هم نیاز روحیت برطرف میشه

عمه خانواده داری

به نظر منه پسر ازدواج زود کنی بهتره یا نهایت بعد دانشگاه... خیلیا میگن نه باید خوشی کنیم خوشی ین ...

اهوم

خودمم به رابطه های ناپایدار و بلاتکلیف اعتقادی ندارم

لطفا پستامو لایک نکنید🌸
2740
به نظر منه پسر ازدواج زود کنی بهتره یا نهایت بعد دانشگاه... خیلیا میگن نه باید خوشی کنیم خوشی ین ...

چرا فکر تون انقد محدوده چرا فکر میکنید کسی وقتی میگه می‌خوام خوشی کنم یعنی میخواد با همه باشه میدونی اون خوشی می‌تونه به مهاجرت به کشور های مختلف رفتن به کلاس های مختلف کلاس رقص موسیقی هزار تا کار دیگه باشه ؟

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2706