2733
2734
عنوان

باز اعصابم خرد شد بیاین

233 بازدید | 22 پست

دیشب رفتیم خونه مادرشوهرم هزار تا تبکه انداخت بهم .بازم دلم شکست .حالا این به کنار.شما هم سوهراتون خونه مادارشون عوض میشن؟ مال من کاملا رفتارش عوض میشه انگارمنو نمیشناسه🫠😐😐😐

من خیلی مغرورم اما امروز به شوهرم  پیام دادم گفتم ازت ناراحتم الان پیامشو میزارم.

انگار خودش متوجه نیست یا خودشو میزنه به اون راه.چی جوابشو بدم؟

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی عصبانی میشم از کاراش.در حالی که همه جا حواسش بهم هستا اما اونجا کلا عوض میشه صداش هم بزنم به زور جوابمو میده.

البته ما ۱۲ ساله ازدواج کردیم تازه عروس نیستم اما این قضیه رو مخمه

خیلی عصبانی میشم از کاراش.در حالی که همه جا حواسش بهم هستا اما اونجا کلا عوض میشه صداش هم بزنم به زو ...

ای باباا🥲🥲نمیدونم چی بگم خواهر 

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے♥️🌱
چی شده مگه؟

خدا شاهده این چند روزه انقد اعصابم خورد بود و ناراحت بودم افسرده شده بودم 

همش گریه میکردم به دلایل مختلف 

امروز اومدم یه تاپیک زدم گفتم بچه ها بیاین سوتی و جوک و اینا تعریف کنین روحیمون عوض بشه 

همه چی خوب بود تا اینکه یکی اومد نینی یار رو صدا زد تاپیک رو تعطیل کرد🤕🥺اعصابم خورد شد واقعا 

خدا شاهده این چند روزه انقد اعصابم خورد بود و ناراحت بودم افسرده شده بودم  همش گریه میکردم به ...

ازین عقده ایا زیادن تو سایت متاسفانه.همه جا خودشونو نشون میدن

انگار خودش متوجه نیست.چی جوابشو بدم؟

عزیزم با صحبت همه چی حل میشه 

حضوری باهاش صحبت کنی بهتره توی پیام سوء تفاهم پیش میاد 

باهاش درموردش صحبت کن خیلی منطقی و آروم و شرایط رو بهش توضیح بده ببین چی میگه

مثلا جمله ی خیلی ازت بدم میاد رو نباید میگفتی درسته که عصبانی هستی اماا باید وقتی داری صحبت میکنی وسطاش یه کم هم قربون صدقش بری که نرم تر بشه 

باید توی عصبانیت دلش رو به دست بیاری 

عزیزم با صحبت همه چی حل میشه  حضوری باهاش صحبت کنی بهتره توی پیام سوء تفاهم پیش میاد  با ...

بخاطر پسرم که موقع امتحاناتشه و خیلی حساسه کلا به صدا .میترسم حواسش پرت شه.گفتم یه پیام بدم فعلا.اونم که اینجور جواب داد.

اره باید یه روز که اعصاب جفتمونم ارومه بشینم و باهاش حرف بزنم بلکه خدا کرد و به خودش اومد😔

مثلا جمله ی خیلی ازت بدم میاد رو نباید میگفتی درسته که عصبانی هستی اماا باید وقتی داری صحبت میکنی وس ...

ازین سیاستها الا بلد نیستم من😆صاف و ساده میگم.دوس دادم طرفم هم طفره نره و بگیره موضوع رو.

مثلا جمله ی خیلی ازت بدم میاد رو نباید میگفتی درسته که عصبانی هستی اماا باید وقتی داری صحبت میکنی وس ...

ولی با یه چشم سر و تهش رو هم اورد😐

2706