2752
2734

الان اون سوتی نبود خمپاره بود🙄🤣🤣🤣

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
الان اون سوتی نبود خمپاره بود🙄🤣🤣🤣

یه دفعه دیگه زنگ علوم داشتیم معلمه سوال پرسید جای کلسیم گفتم ک.س.ی.م یعنی انقدر مسخره ام کردنننن

خود معلم مرد از خنده🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه دفعه دیگه زنگ علوم داشتیم معلمه سوال پرسید جای کلسیم گفتم ک.س.ی.م یعنی انقدر مسخره ام کردنننن خو ...

بابا تو سمی😐😐🤣🤣

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                

من با مامانم رفته بودیم دکتر برای پای مامانم  که دکتر به من توضیح میداد که تاندون پاش پاره شده و فلان حالا من اومدم خونه به بابام توضیح میدادم همبن که رسید به تاندون دیگه قاطی کردم گفتم دکتر گفته  کاندومش پاره شده  هی زبونم نمیچرخید تاندون و گاندوم میگردم اخر سر بابام گفت ول کن بقیشو بگو دختر 😑😑😑یعنی اب شدم بخدا 

👩‍❤️‍👨