2737
2739
طالبی جون اخه هنوز خیلی کوچیک  یکم دل گنده شدم میدم راش میندازه😁😁😁😁😁😁 روم نمیشه بگم 😕😕 ...

من باشم میگم بچه هنوز اب بندی نشده بدنش اب و خون هس با احتیاط بغل کنید یا هم اصلا  بغل نکنید حساسم

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله گلم دعام کن امروز 5طبقه بیمارستان رو چندبار با پله اومدم و رفتم بجای اسانسور گفتم شاید ا ...

آخی ان شالله همین امروز فردا یه نی نی جدید میاد تو تاپیک😍😍

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶
عزیز منننن😄⁦❤️⁩ اسممو دیدم خنده ام گرفت😂 چقدر خوشحالم که یادت مونده⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

😘😘😁😁😁❤❤

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶
2731
بهداشت باید جوری بده که به واکسن دوماهگی برسه و تموم نشه برین بهداشت بگین میده بهتون

من رفتم بهداشت محل ، گفت ما آد نمیدیم !

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ ۲۳ اردیبهشت ۷۶.۳۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
من باشم میگم بچه هنوز اب بندی نشده بدنش اب و خون هس با احتیاط بغل کنید یا هم اصلا  بغل نکنید حس ...

دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش نشده اونطوری تکوش ندین میترسه میگ ترسش بریزه 

گفتم حالا زوده الان بچه چ میفهمه ترسش بریزه چیه.

2740
دقیقا دیروز بازیش میداد انگاری ک بندازه بالا بعد پسرم میترسید دستاش باز میکرد منم گفتم هنوز چهل روزش ...

🙄🙄🙄😑😑😑🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

سلام سامی جون، منم علائم خاصی ندارم، فکر کنم طبیعی باشه، بهتر..  من فقط خیلی خوابم میگیره، مثل ...

خواب بهترین چیزه. ماه آخر

بخواب مشکلی نداره

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
درعوض درجا دهانه رو تحریک میکنه و خودت راحت میشی از استرس و انتظار

باورکن همه این مراحل رو هم پیش برم فایده نداره 😂هرچی بگی امتحان کردم 

روزی چندساعت پیاده رو پله خاکشیر حالت mنشستن اسکات پروانه و...... تا خودش نخواد بیاد فهمیدم زورکی نیست😕😕و به احتمال زیاد از اون مدلل هستم که دردم نمیگیربرا بچه اول کیسه ابمم ترکید ولی درد نداشتم باامپول فشار درد اومد

برا دومی 40هفته تمام دردا نیگمد با روغن کرچک اومد

این یکی هم احتمالا اینجوریه

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
من از سز میترسم .هیشکیم نی دلدلریم بده یکم محبت .داغونم اصلا امروز اینجوری گفت .اخه تو هفته دیگه بچه ...

بنظرم داره بهونه میاره سزارینت کنه

کاش بری دکتر دیگه معاینه

اخه تنگی لگن دلیله دیگه

الان سلنا جون بخاطر همین سزارین شد

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
بنظرم داره بهونه میاره سزارینت کنه کاش بری دکتر دیگه معاینه اخه تنگی لگن دلیله دیگه الان سلنا جون ...

نه میگه دلیل محکمی نیست .حتی فتق نافمم دلیل نیست گفت . گفت تو از اونایی که درد طبیعی نمیاد برات باید با امپول فشار درد بیاریم .ینی با امپول فشار ممکنه بچه بیاد تو لگن و طبیعی بشه من نمیدونم چه کنم بخدا نمیخوام دوتا دردو بکشم 

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
عزیزم تو نت خوندم قبلا نشونه نرم شدن و باز شدن رحم هست البته نگران نشو بیشتر مراعات کن دردش خیلی ب ...

وای خدا اره دردش خیییییلی بد بود سر دخترم اصلا اینجور درد نداشتم باید بیشتر استراحت کنم ؟؟من سز میخوام بشم 

2706