2752
2734
سلام دوستان.نینی منم ی ماه زودتر تو هفته ۳۶ با وزن۲کیلو۲۹۰،دوروز پیش بدنیا اومد خیلی غیرمنتظره بود خ ...

آخی مبارک بشه قدمش براتون😍😍😍

انشالله شیر میخوره هم زردیش خوب میشه هم بزرگ میشه😊

مشکلی بوده؟ چرا اینقد عجله داشته بیاد؟😂 

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیروز بردیمش حموم بعدشب کولر روشن بود فک کنم سرما خورده نمیخوابه اخه خودش جمع میکنه

وای کاش کولر روشن نمیکردی☹☹

الان لباس بیشتر بپوشون بش ک بدنش گرم بشه اگه سرما خوردگی داره بره بیرون.. از اون دفعه ک گفتی خس خس میکنه خوب شد الان دوباره سرما خورده یا ادامه ی همون دفعه س؟

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶
سلام مامانا خوبید.چه خبرا ؟؟؟من به لطف بارداری یکی ازعوارض بارداری روچشیدم ۱۵ روزبعد سزارین کیسه صفر ...

چه سخت... خدا کمکت کنه.. انشالله زود سرپا بشی❤

2731
حالا بمن گفت نزدیک ۳ شده ناراحت شدم😂

😂😂😂😂🙈🙈🙈

دیروز بردیمش حموم بعدشب کولر روشن بود فک کنم سرما خورده نمیخوابه اخه خودش جمع میکنه

عزیزم گفتم من روشن نمیکنم بقیم مجبورن تحمل کنن بدنشون ضعیفه تجربه شدبرات دفعه ی دیگه حموم بردی کولروروشن نکن ساراجون قولنچ میکنن

وای کاش کولر روشن نمیکردی☹☹ الان لباس بیشتر بپوشون بش ک بدنش گرم بشه اگه سرما خوردگی داره بره بیرون ...

اره اشتبا کردم الان پتوش کشیدم روش گرمش شد خوابید.

ن خوب شده بود بازامروز خس خس میکنه😐😐

عزیزم گفتم من روشن نمیکنم بقیم مجبورن تحمل کنن بدنشون ضعیفه تجربه شدبرات دفعه ی دیگه حموم بردی کولرو ...

اره درست میگی شوهرم گوش نداد روشن کردگفت گرمش میشه😕😕😕صب روغن زدم پشتش بیدارشد دوباره میزنم تا خوب شه چون خودشو جمع میکنه فک کنم پشتش درد میکنه

فک کنم باید فعلا تا چند ماهگیش بدیم ، مال منم فردا تموم میشه باید بخرم ، خوشمزست نی نیم خیلی دوسش دا ...

بهداشت باید جوری بده که به واکسن دوماهگی برسه و تموم نشه

برین بهداشت بگین میده بهتون

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706