2737
2739
اخی عزیزم حق داری منکه وقتی بچه اومد ،دختر کوچولوی ۴سالم ،بچشمم خیلی بزرگ اومد. فکر میکردم اندازه ...

آخی ای جانم.. دقیقا خواهر شوهرتون درست گفتن الان این که تو ۴ سالگیه و اوج نیاز به توجه و لجبازی و اینا رو باید بیشتر هواشو داشته باشین.. خدا فرشته هاتو برات حفظ کنخ😍

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶

امروز نتونستم برم پیاده روی گفتم به جاش تو خونه بیشتر ورزش کنم حرکت الاکلنگ و پروانه و گربه و اینا رو زدم.. پسرم طفلکی فکر کنم عرضیه کاری نمیتونست بکنه هی از سرشب تاحالا لگدای محکم میزنه بم😂😂😂😁😁😁😁

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا برگشته به وجدان خودشون ولی شب قبل زایمان من یکی زایمان داشت. اولی بود ماماش خیلی بهش رسید او ...

مثلا من قبل زایمان نمیخام کسی دور و برم باشه میخام بگم  زایمان اولمه که هم به امید دیر فول شدن کسی هی معاینه نکنه هم بعد از زایمان هوامو داشته باشن چون همراه ندارم... نظرت چیه؟!

احه هی میترسم مث دفع قبل اذیت بشم خیلی بعد زایمان سختم شد😭😭😭😭غرق خون و اب بودم ماما ولم کرد رفت تا بهیار اومد جونم به لب رسیدبچم هم لای پارچه بدون لباس پایین پام بود نمیتونستم تکون بحورم. تازه بیمارستانم خصوصی بود🥺🥺🥺🥺🥺😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
ارههه خیلی سرم شلوغهه دچار افسردگی هم شدم مخصوصا به خاطر دختر اولم.‌گلا حال روحیمم بهم ریخته خیلی... ...

الهی عزیزم درکت میکنم منم گاهی دلم میگیره خییییلی سعی کن زیاد تنها نمون

2728
آخی ای جانم.. دقیقا خواهر شوهرتون درست گفتن الان این که تو ۴ سالگیه و اوج نیاز به توجه و لجبازی و ای ...

مرسی عزیزم

ان شالله تو دلی شما هم بسلامت بیاد بغلت

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
مثلا من قبل زایمان نمیخام کسی دور و برم باشه میخام بگم  زایمان اولمه که هم به امید دیر فول شدن ...

ای وایییی

بخدا نمیدونم چی بگم. اخه اونا از حالت دهانه رحم متوجه زایمان میشن

وسایل تاثیر داشته باشه تو روند زایمانت. بهتره بگی

خواستی ماما خصوصی بگیر

از من پرسید میخوای گفتم نه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2738
عالی نوشتی گلم

فدای شما الی جون.بالا ‌‌و پایین زندگی اینو بهم اثبات کرده که من خودم با عقل ناقصم نمیتونم تشخیص بدم دقیقا چه کاری به صلاحمه.و فقط خداست که دانای مطلقه.واسه همین تو اتفاقات اینجور یهویی غافلگیر نمیشم خودمو میسپرم دستش

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
عزیزم موقع پسرتون راحت تر بودین؟چون وقتی بچه عرضی باشه فشار خیلی کمی به دهانه رحم میاد.من امرور رفتم ...

تمومفشارتوپهلوهام وکلیه هام بود وقتی حرکت میکردپهلوهام دردمیگرفت 😁

قدیمیا میگن نوزاد سرخ بعد سفید میشه نوزاد سفید سبزه میشه من چند مورد دیدم همینطور بوده من دختر ...

منم دختراولم سفید بود سفید شد ولی دومی سرخ بود که بعداز چهل روز سفید شد این آخری نمی دونم انشالله سالم به دنیا بیاد 

مامان گلیا پیاماتون زیاد بود نمیتونسم هی تک به تک ریپلای کنم چشمتون روشن اونایی که نی نی هاتون دنیا ...

ای جانم فدای تو😍

من یه مشکلی واسه کارم پیش اومده بود که داشت از پا درم میاورد نشستم ساعتهاااا فکر کردم مطالعه کردم دعا خوندم بعد تازه فهمیدم معنای واقعی توکل اینه که ریز و درشت کارت رو بسپری به خدا و فقط اون کاری رو انجام بدی که از دستت برمیاد.بعدم میشینی تماشا میکنی و میبینی خدا واست کولاک میکنه.اخه کی داناتر و اگاه تر از اون؟گاهی ما فکر میکنیم همه چیزو میدونیم و میتونیم دقیقا تشخیص بدیم چی به صلاحمونه درحالیکه واقعا اینطور نیست و دانای مطلق خداست.همه چی رو به معنای واقعی و از ته دل بسپریم به خدا که از همه آگاه تره به صلاحمون خودش به بهترین شکل همه چیزو مدیریت میکنه.این میشه توکل نه اینکه زبونی بگیم توکل بخدا.خدا گفته و من یتوکل علی الله فهو حسبه...

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
تمومفشارتوپهلوهام وکلیه هام بود وقتی حرکت میکردپهلوهام دردمیگرفت 😁

دقیقا آره به پهلو هم میخوابم پاشو فشار میده زمین کله اش ازونور قلمبه میشه 😄

حالا من که هنوز سی هفتمه و تا اخر احتمالا میچرخه ولی نچرخیدم نچرخید قربون حکمت خدا بشم دستور داده نی نی خانم ما عرضی باشه که به دهانه رحم مامانش فشار نیاد اخه طول سرویکسم ۲۴ و ریسک زایمان زودرس دارم.اگه سفالیک یا بریچ بود و کله یا پاشو میخواست به دهانه رحمم فشار بده کلی این ریسک بیشتر میشد

خدا حفظش کنه فقط سالم باشن مامان من میگن بچه اولش هر چی باشه بعد چهل تا دوماه عوض میشه واقعا بچه ...

من پسراولم سفید،سبزه شده

پسردومم سفید ،فعلاسفید

دخترمم فعلاتوخماری گذاشته اولش سرخ بعدزردچون زردی داشت الانم که جوش زده ولی عموش وپدرشوهرمم گفتن دخترت سیاهه حالاخودش سبزس دوازپسراش که یکی شوهرمنه ،سبزس ،دوتادختراش سبزه ی تیرن به دخملی من گیردادن منم ناراحت شدم حالاخونواده ی خودم زنگ میزنن وقربون صدقش میرن میگن مهم سلامتیشه😊