2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امروز منو خواهرشوهرم رفتیم سونو

یه خانم اومد ازمن خواستگاری کرد، انقد خندیدیم گفتم دارم. میرم زایمان😑تازه یادم رفت بگم بچه سوممه

خواهرشوهرم شوخی میکرد میگفت منو معرفی کن🤣خواهرشوهرم19سالشه

حالا من رنگ و رو پریده پژمرده انقباض داشتم حال وخیم😅😅

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
عزیزدلم من رحمم پر از فیبروم داخل بافتی ‌هست اگر سزارین بشم ریسک بزرگیه  و‌ممکنه برش روی ی ...

عزیزم توملت بخدا

شاید جابجا بشه

البته متاسفانه جنین عرضی احتنالش کمتر نسبت به بریچ برا چرخش

ولی من بچه قبلیم بااینکه وزنش بالا بود، شکمم کوچیک بود اب دورس کم بود دکترا گفتن محال بچرخه ولی یهو یکی دو هفتخ قبل زایمانم چرخید از حالت عرضی صد سفالیک 

عزیزم توملت بخدا شاید جابجا بشه البته متاسفانه جنین عرضی احتنالش کمتر نسبت به بریچ برا چرخش ولی م ...

واااای یعنی میشه نمیدونی چقدر ناراحتم

دیشب داشتم‌گریه میکردم از استرس زایمان خشک و‌امپول فشار

امروز میگم خدایا اشتباه کردم بچه بچرخه ، من راضیم به تکرار همون زایمان طبیعی سخت

2738
عزیزدلم من رحمم پر از فیبروم داخل بافتی ‌هست اگر سزارین بشم ریسک بزرگیه  و‌ممکنه برش روی ی ...

خوب اخه با این شرایط چیکار میشه کرد....انشالله که بچه برمیگرده و میشه سفالیک که بتونی طبیعی زایمان کنی

خوب اخه با این شرایط چیکار میشه کرد....انشالله که بچه برمیگرده و میشه سفالیک که بتونی طبیعی زایمان ک ...

واسه همینه حالم خوب نیست کل خانواده میگن ناراحتی نداره اما نمیدونن دلیل اصلی ناراحتی من چیه

توکل بخدا 

ممنونم از دعای خوبت❤️❤️😘😘

منم پسردومم عرضی بود هفته های اخرچرخید۳۵یا۳۴هفته 

عزیزم زنده باشن خب تا ۳۵ امکانش هست

منتها من ۳۶ هفته و ۴ روزم

وزن جنینم گفت ۲۸۰۰ یعنی نسبتا سخت میشه

مرسی از دلداریت گلم❤️❤️❤️❤️❤️

منم پسردومم عرضی بود هفته های اخرچرخید۳۵یا۳۴هفته 

عزیزم موقع پسرتون راحت تر بودین؟چون وقتی بچه عرضی باشه فشار خیلی کمی به دهانه رحم میاد.من امرور رفتم سونو بوه عرضی بود هفته ۳۰ ام

خودمم از حرکتاش فهمیده بودم عرضیه

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
واااای یعنی میشه نمیدونی چقدر ناراحتم دیشب داشتم‌گریه میکردم از استرس زایمان خشک و‌امپول فشار امرو ...

عزیزدلم . دعاکن هرچی خیر خودت و بچه است پیش بیاد

اصلاااا اصرار نداشته باش بر چیزی عزیزم مطمئن باش هرچی پیش بیاد خیر

عزیزم زنده باشن خب تا ۳۵ امکانش هست منتها من ۳۶ هفته و ۴ روزم وزن جنینم گفت ۲۸۰۰ یعنی نسبتا سخت می ...

یه چی بهت بگم آروم شی

من بهش ایمان دارم

و عصی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم

خدا خودش گفته یعنی چه بسا فکر میکنید چیزی به ضررتونه درحالیکه خیرتون توشه.به چیزی که نقشی توش نداری اصرار نداشته باش.یک در هزار فرض کن قرار بوده زبونم لال بچه تو پروسه زایمان طبیعی مشکلی براش پیش بیاد خدا واسه هیچکس نیاره مثلا زبونم لال سی پی بشه.مطمئن باش مطمئن باش اگه بچه نچرخه قطعا خیری توش بوده که شاید الان متوجه نشی.شاید سزارین شی و یه خاطره عالی برات بشه شایدم اصلا بچرخه و یه زایمان طبیعی عالی داشته باشی.زیاد بگو و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
2706