2752
2734

لایک

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

زمان نوجونی رمان زیاد میخوندم تحت تاثیر این شخصیتای مغرور مرداشون شده بودم همیشه فکر و تصور میکردم شوهرم این مدلی بشه حالا تو زندگیم دارم میبینم همون صحنه هایی ک تصور کردم تقریبا اتفاق افتاده برام و این اصلا خوب نیس🥲

اینی که من میگم قانون جذب نیست

ولی دو سه سال پیش اشتیاق عجیبی برای تغییر داشتم

میخواستم عزت نفس و اعتمادبه نفسم بره بالا و یکم استعدادام شکوفا بشه و بتونم یکم کمک مالی بکنم به مامان بابام

تا بلاخره کتاب صوتی شفای زندگی رو بارها گوش دادم و توی شغل دلخواهم پذیرفته شدم

آره دوستم یه پسری دوست داشت ۱ سال تمام انواع نذر و دعا و ختم برداشت نشد که نشد

بعد ۱ سال مستند راز دید و شروع کرد شکرگذاری بابت رسیدن بع اون پسره و هر روز ۳ بار می نوشت صبح و ظهر و شب

۱ ماه اینطورا بعدش پسره پیام داد بهش 

بله

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

اره بنطرم حرف خیلی تاثیر داره تو بگو من حالم خوبه خود به خود حالت خوب میشه

حتی دقت کردید وقتایی که جایمون درد میکنه وقتی یه زبونش میاریم بدتر میشه

من رو خودم کار میکنم کلا به جذب کردن اعتقاد دارم هر حرفی رو تکرار کنی به واقعیت تبدیل میشه 

2706