2737
2739

۱۸سالشه 

اصلا رابطش با مرد یا هر پسری خوب نیست باهاش حرف زدم گفت از مردا خوشم نمیاد حس میکنم از دخترا خوشم میاد من یکم هول کردم اما سریع خودمو جمع و جور کردم برای اینکه فراری نشه ازم گفتم خب میخوای بریم مشاوره اون کمکت کنه؟شاید حق با توئه 

گفت اره میام ولی نباید به کسی بگی 

گفتم نه فقط منو تو میدونیم من تا تهش کنارتم 

بعد انگار خیالش راحت شد کلی حرف زد از یه دوستی گفت که سه ساله دوسش داره بعد زد زیر گریه که دست خودم نیست 

خونسردی منو نبینید اونجا حالم به قدری بد بود که نگم 

از این دخترای جوگیر و...هم نیست خیلی اروم و‌موجهه 

قراره بریم مشاوره کسی خودش یا خونوادش این مشکلو داشتن؟میشه خصوصی بگین از کجا شروع کنم اصلا چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بیشتر هورمونیه و وابستگی 

مشکل داشت حتی ببخشید رابطه داشت پسر با پسر رفت دکتر قرص گرفت هورموناش درست شد الان زنم گرفته دیگه هم سمت این چیزا نرفته اصن دیگه حالش به هم میخوره

اینقدر تو اینستا و اینور اونور ترویج دادن اکثریت فکرررر میکنن همجنسشونو دوست دارن در حالیکه چون ارتب ...

منم قبلا فکر میکردم از دخترا خوشم میاد دیدم نه هم از پسر بدم میاد هم از دختر 

خواستم بگم اقتضای سنه میگذره دیدم بزرگه ماشالا.چی بگم اخه.ایشالا که فقط توهماتشه

تا سن ۲۴ سالگی خیلیا ممکنه این حس رو داشته باشن تا بلوغ هورمونیشون کامل بشه  میفهمن ک گراییشون واقعا اون چیزی نبوده ک فکر میکردن

2740
این چه هورمونی که هم از پسر بدت بیاد هم دختر 

ما غدد فوق کلیه ای داریم ک هم هورمون زنانه ترشح می‌کنه هم مردانه یعنی ما خانما الان هورمون مردانه تو بدنمون داریم ولی درصدش کم تره و کلی هورمون زنانه از بقیه جاها داره ترشح میشه  

مردا هم همینن غذذ فوق کلیشون داره هورمون زنانه ترشح می‌کنه 

پس ی همچین چیزی ممکنه اختلال توش به وجود بیاد با قرص حل میشع

این چه هورمونی که هم از پسر بدت بیاد هم دختر 

باید بری روان درمانگر عزیز ، بهش میگن آسکشوالیتی

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2706