2733
2739
خیلی بدهههه میدونی چون من نمیخواستم و بارداری ناحواسنه بود خیلی بدتر شدم اصلا فکرم هنوز خواهان نیستش ...

عزیزم اولشه درست میشه خودتم الان خسته ای از نظر روحی و جسمی ،، در مورد اطرافیان واقعا نمیدونم چی بگم چون میفهمم خودمم تا حدودی درگیر حرفهای اطرافیان هستم

ولس فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی و از این وضعیت دربیایی

هرچی بیشتر بهش فکر کنی دیرتر از این حالت درمیایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگي🌸🌸🌸 اميدوارم همه به سلامتي زايمان كرده باشين🌺🌺🌺 ٥٠٠صفحه نخونده😅

عزیزم چندروزه تو فکر شما بودم ولی نمیدونستم کاربریتون چیه 

دوقلوهاتون چطورن چندروز موندن تو دستگاه

2731
میگم به نظرن ماماها واسه کسی که زایمان اولشه بهتر همکاری میکنن یا کسی که زایمان دوم به بعد باشه؟

والا برگشته به وجدان خودشون

ولی شب قبل زایمان من یکی زایمان داشت. اولی بود

ماماش خیلی بهش رسید

اومد کارای منم کرد. مهربون بود

مامای من خوب بود راهنمایی میکرد

ولی میرفت و میومد. خیلی مثلا پیگیر نبود

موقع زایمان یه ماما دیگه اومد کمک دکتر

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
باورتون نمیشه .حدود ۵ روز سفید برفی بود با لبای قرمز و موهای مشکی .الان شده سبزه سبزه. لباشم تیره شد ...

خدا حفظش کنه

فقط سالم باشن

مامان من میگن بچه اولش هر چی باشه بعد چهل تا دوماه عوض میشه

واقعا بچه های من اینطور بودن

دختر اولم سفید بود شد سبزه🥰

دختر دومی سبزه بود شد سفید🥰

احتمالا پسرمم تو سبزه ها باشه😂😂

پسر سبزه قشنگه دیکه🤪😜

ادم همش دوق داره منم از ۷ ماهگی بستم چند وقت یه بار یه چیزی اصافه میکردم تا امروز که دیگه هر چی لازم ...

منکه ساک زایمان همونطور بردم و آوردم

فقط خوراکی‌اش خوردم

2740
خیلی سخته،ولی خدا بزرگه خیلی ام بزرگه الهی که به حق همه ی مامانای این تاپیک و دلای پاکشون خدا بهتون ...

خدا از دهنت بشنوه فدا دل مهربونت💕💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
دوست خوبم انشالله به زودی زودد خدا بهتون نی نی های گل میبخشه...و لذت مادر شدن رو چندبرابر حس خواهی گ ...

فدا دل پاکت مهربون💕💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
الی جون یک سوال شما چه جوری روابط عاطفی بین بچه هاتونو مدیریت میگنین..من دلم گرفته احساس دوری از دخت ...

اخی عزیزم

حق داری

منکه وقتی بچه اومد ،دختر کوچولوی ۴سالم ،بچشمم خیلی بزرگ اومد. فکر میکردم اندازه نوزاد مونده. ولی دیدم بزرگ شده ماشالله. همسرم میکه انگار ده سال بزرگ شده

ببین من تا بچه بی تابه،اویل گیر میداد بذارش زمین منو بغل کن یا همسر بغل میکرد میگفت منم بغل کن

دوروز اول اینطور بود

بعدش من کلا بچه خواب بود وقتم با این بود

حتی اگر از خواب بمیرم

مثلا بهش گفته بودن بنویس

من گفتم هر وقت خواستی بهم بگو بیا ببوس

روز اول گیر داد بده بغلم چندبار

بعد گفتم دیر بزرگ میشه نمیتونه باهات بازی کنه

کلا باهاش راه میام!!!از وقتی برگشتم خونه بهتر شده عادی تره براش

کمتر بخودم گیر میده

ولی دو روز اول داغون بود

بقول خواهرشوهرم میگه این نوزاده هیچی نمیفهمه. این میفهمه. اونو شیر خورد خوابید دیگه کاری نداره. بذارش کنار وقتت با این بگذرون

ولی تا بتونی مدیریت کنی سخته

پسر منم سیر نمیشه. تنبله برا مک زدن،خیلی بیرقراره. خیلی

ولی بچه نمیفهمه. الان خودم داغونم. کل بدنم ضعف و بی حالی داره

زیاد سخت نگیر ان شالله شرایطط زودی درست میشه

بعضی ها گلا حرف نزنن نمیشه دیگه  منم سر این زایمانم مادرشوهرم یک دقیقه اومد بیمارستان گفت وااا ...

ای واییییی

چقدر بعضیا بی فرهنگن

آفریده خداس

همینکه سالمه شکر

مامان گلیا پیاماتون زیاد بود نمیتونسم هی تک به تک ریپلای کنم

چشمتون روشن اونایی که نی نی هاتون دنیا اومدن😍😍

رزالیندا ان شاءالله نی نی شما هرطور که خیر هردوتاتون توش هس از همونطرف بچرخه😁😁 منم پسرم این چند روز تکونای ریز و ظریفی پایینه پایینه شکمم داشت که همش میترسیدم نکنه بیاد بیرون انقد که پایینه😂😂 اما امروز فکر میکنم عرضی شده باشه شکمم قلمبه شده دوباره.. تکوناش دیگه قشنگ تو پهلوهامه و خیلیم تکوناش زیادتر شده.. من شکم اولمه اما دوس داشتم طبیعی بشم حتما.. با خوندن پیام ویرگول جون منم انگار انرژی گرفتمو گفتم ان شاءالله هرچی خیر و مصلحته پیش بیاد

💙عضو گروه آبی💙 شروع ۷۲ ، هدف اول ۶۰ ، هدف دوم ۵۵            ۷۲🔽۷۰.۹🔽۷۰.۲🔽۶۹.۵🔽۶۸.۹🔽۶۸.۳🔽۶۸🔽۶۷.۳🔽۶۷.۲☹🔽۶۶.۷🔽۶۶.۱🔽۶۵.۳🔼۶۵.۶🔽۶۴.۳🔽۶۳.۹🔽۶۳.۲🔽۶۲.۶
2706