2752
2734
عنوان

دعوای خواهرم و بیمار بخاطر نپوشیدن لباس زیر..

| مشاهده متن کامل بحث + 16303 بازدید | 321 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استارتر ، من نمیدونم تایپکت واقعیه یانه،ک امیدوارم واقعی باشه

اما جدا ازینکه کار اون اقا خیلی اشتباه بوده و شخصیت و فرهنگ پایینشو نشون داده

خواهرشمام خیلی زیاد حساسه... شما میگی اون اقا باید شرایط پوششو ب خواهرت میگفته، یعنی مرده بگه خانوم دکتر حواست باشه خواستی امپول بزنی من شور.ت ندارم؟؟مسلما اینکارو نمیکنه

خواهرت باید رو خودش کارکنه چیزای بدترهم دراینده قراره ببینه و باید عادت کنه 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
من دیدم اکثرا اونایی ک لباس بلند میپوشن اززیرش شلوارکم میپوشن اصن ادم خودش اذیت میشه چیزی نپوشی ببخ ...

بله خوبه شلوارک میپوشنن اخه گاهی بیرون میبینم بخاطر گرما یا باد لباس میچسبه بهشون  تصویر خوبی نداره

2731
دقیقا چرا فکر نمیکنی؟ پرستار نداریم؟ امپول نداریم؟ مردی نیست لباس بلند بپوشه ؟ لباس زیر وجود نداره؟ ...

به نظرم خواهرت بیشتر از اینکه به حراست گفته وبخاطر آبروش ترسیده وطبیعیه.

کاش صحنه رو که دید،آمپولشو میزد وبهش گوشزد میکرد واسه لباس

اسی بقیه تاپیک هاتو خوندم بنظرم کلا همه چیت فیک و تخیلیه

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
من دانشجوی ترم ۶مامایی ام انقدر چیزای عجیب میبینیم که  دیگه چه باید کرد شغلمون اینه

خب دقیقا شغل کادر درمان سختیش همینه دیگه وگرنه ساختمون بیمارستان بدون مراجع و مریض ک سختی نداره...درسته خپاهر اسی براش سخت بوده ولی بنظرم با یکم چشم پوشی و اهمیت ندادن به طرف کلا قضیه جمع میشده یارو میرفته نه ک به حراست بکشونه

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
لباس زیر هم داشت باید میکشید پایین دیگه🙈

عزیزم دم و دستگاه از پشت کاملا قابل روئت هس بدون شرت😐

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

چه پرستار بی جنبه ایه خواهرت😁😁😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

خواهرت وقتی وارد همچین کاری شده باید همه این جوانبو میسنجید 

از رو لباس زیر که نمیخواست تزریقاتو انجام بده لباس زیر هم که میپوشید باید میکشید پایین به هر حال 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
حرف شما درسته ولی برخورد همه با یه اقا که  دو سومِ بدنش لخت بوده روی تخت یکسان نیست.. یکی براش ...

پرستاره اگر میرفت قسمت ریکاوری یا اتاق عمل چی 

عمل های ۳ساعت به بالا که باید سوند به بیمار زده بشه 

فرقی نداره که پرستارا کارشون ازپزشک سختره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

تو خارج ایران مخصوصا کشورای اروپایی و آمریکا که این همه ملت با شوق مهاجرت میکنن بهیار و اینا وجود نداره پرستارا کارای نظافتی بیمار مثل حموم و دستشویی و غیره رو انجام میدن خواهرت پرستاره مگه آناتومی بدن نخونده که اینقدر حساسه شما که روحیه اش میدونستی چرا اجازه دادی بدون علاقه وارد این رشته بشه؟! البته اینجا ایرانه اکثر مردم به خاطر حرف بقیه میرن یه رشته رو میخونن جای تعجب نیست

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706