2752
2734
عنوان

یچیزی بگم

102 بازدید | 15 پست

چند روز پیش با مامانم حرفم شد 

رفتم خونه خواهرم 

بعد شوهرش همیشه تو اتاق میخوابه 

خواهرم اونور بود من اینور 

بعد دو روز بعدش پریود شدم 

همش وسواس فکری اینو دارم ک ینی هیچی نشد 

نکنه عکس بدنمو بگیره از داداشم باج بگیره 

باید برم پیش روانپزشک ینی؟!😟😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مشخصه حالت خوب نیست

بدتر ازمن

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
چیییشددد

میگم من خونه خواهرم خوابیدم مامانم نبود 

منو و خواهرم حال خوابیده بودیم تا ساعت ۳ ام بیدار بودم 

الان استرس اینو دارم نکنه وقتی خوابیده بودم  از بدنم عکس گرفته باشه ... فکرم خیلی احتمالش کمه ولی اذیتم میکنه

میگم من خونه خواهرم خوابیدم مامانم نبود  منو و خواهرم حال خوابیده بودیم تا ساعت ۳ ام بیدار بود ...

چرا باید عکس بگیره مگ دشمنتههههه

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
اخه با داداشم یه خصومتی دارن  یبار داداشم بهش بی احترامی کرد  اینم ب ابجیم گفته دارم برا ...

وااااا به تو چیکار داره دیوونه شدییی

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 
2706