2733
2739
عنوان

دیشب داداشم بهم گفت دوست پسر داری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7395 بازدید | 155 پست
😂😂خب نفهمیدم چی میگی

😂😂هیچی همش میگ در میشم استاتر منم اومدم حالشو عوض کنم ب شوخی گفتم در و پنجره شو 

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدم بردمش نمیموند نزدیک ۳ ماه .از بس اذیتشون کردو هیچ جوره باهاشون راه نیومد دیگه قبولش نکردن

ببر جای دیگه عزیزم. چیزی که زیاده مهد. اونجا که دیگه میدونن خونه دار هستی هر دقیقه بهت زنگ میزنن بیا بچتو ببر اذیت میکنه اما اگه توجیه باشن که نمیتونی، دیگه مجبورن نگهش دارن. اینطورم فکر نکن که میزننش و شربت خواب میدن و این کارها...نه از این خبرها نیست چون بهزیستی پدرشونو در میاره

ببر به مهد دیگه. براشون توضیح بده که شرایطم طوری نیست که به راحتی بتونم وسط روز بیام و ببرمش. همین م ...

آی مت هم‌ثبت نامش کردم باز یه ترم کامل بردمش اینم به زور اصلا نمیموند باید خودمم سر کلاسشون میموندم اونقد گریه میکرد

2742
آی مت هم‌ثبت نامش کردم باز یه ترم کامل بردمش اینم به زور اصلا نمیموند باید خودمم سر کلاسشون میموندم ...

آیمت نه عزیزم. جای آموزشی نه. 

مهد کودک. فقط مهد کودک.  چون جای نگهداری هم هست. طبیعیه که بچه ای که تا حالا ازت جدا نمونده رو به کلاس آموزشی ببری نمی مونه. 

چرا همون اول این ازدواجو قبول کردی😖؟؟؟خب تو هم ازدواج کم چطور اون دوس دختر داره و تو باید تنها زندگ ...

من‌هیچ دخالتی تو ازدواجم‌نداشتم وهمش ۱۳ سالم بود.منم خیلی ازادی دارم میتونم دوس پسر داشته باشم.اما خودم نمیخام پام به اینجور رابطه ها باز بشه و اگه بفهمن ادم اهل اینجور کاراس میدونی که دیگه امنیتم نداره.منم یه بچه دارم نمیخام اصلا با کسی باشم و اینجور روابطی داشته باشم میخام فقط به پسرم برسم همین

2738
آیمت نه عزیزم. جای آموزشی نه.  مهد کودک. فقط مهد کودک.  چون جای نگهداری هم هست. طبیعیه که ...

گفتم که مهد ثبت بردمش هزینه هم دادم نموند بعد ۳ ماه دیگه قبولش نکردن از بس بهونه میگرفت.گفتم ببرمش آی مت شاید بهتره اینم هیچی کلا هردری زدم نشده

گفتم که مهد ثبت بردمش هزینه هم دادم نموند بعد ۳ ماه دیگه قبولش نکردن از بس بهونه میگرفت.گفتم ببرمش آ ...

ببر یه مهد دیگه. جایی که ندونن خونه دار هستی. اینجا چون میدونن خونه ای به خودشون زحمت نمیدن برای آروم کردنش تلاش کنن. اما اگه بدونن که نمیتونی به هر جون کندنی که باشه مجبورن نگهش دارن. فکر کن کارمندی مگه میتونی نری سرکار؟؟

گفتم که مهد ثبت بردمش هزینه هم دادم نموند بعد ۳ ماه دیگه قبولش نکردن از بس بهونه میگرفت.گفتم ببرمش آ ...

لناز اتفاقن کارت اشتباهست...بزاربشدت بچه ت وابسته ی خودباشه...این کارو نکن...اگه بردش اونور بهونت رو‌بگیره ووتو رو ببره..حداقل اونجا باشی...اذیت نشی ایران...الان مردم میگن بچه شو داره..ولی بچه رو ببره دیگه تمام..چیکارمیخای کنی

لناز اتفاقن کارت اشتباهست...بزاربشدت بچه ت وابسته ی خودباشه...این کارو نکن...اگه بردش اونور بهونت رو ...

بچه وقتی بزرگ بشه خواست ویا ناخواسته مستقل میشه وقتی شد ۱۵ یا ۱۶ سالش دیگه هیچ وابستگی نداره

من‌هیچ دخالتی تو ازدواجم‌نداشتم وهمش ۱۳ سالم بود.منم خیلی ازادی دارم میتونم دوس پسر داشته باشم.اما خ ...

درسته  ولی نمیخای ک با همه باشی قراره ازدواج کنی تا کی تنها باشی؟از کجا معلوم فردا پسره نگه میخام برم پیش بابام

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    
برداشت بد بنگ یعنی چی🤔🤨  منم همیشه بنگ تفنگو میدونستم😂

ندونی بهتره😂

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706