2733
2734
عنوان

دیشب داداشم بهم گفت دوست پسر داری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7393 بازدید | 155 پست
ببر یه مهد دیگه. جایی که ندونن خونه دار هستی. اینجا چون میدونن خونه ای به خودشون زحمت نمیدن برای آرو ...

درسته باید همین‌کارو کنم .همین مهدی که گزاشتمش ینی راه به راه زنگ میزدن تا سر من پناه میشددیگه مجبورشدم نبردمش

درسته  ولی نمیخای ک با همه باشی قراره ازدواج کنی تا کی تنها باشی؟از کجا معلوم فردا پسره نگه میخ ...

بچم اصلا اسم باباش نمیاره خیلی کم هم باهاش حرف میزنه هروقت میگه گوشی بده بهش گوشی رو پزت میکنه اونور مگه خیلی کم باهاش حرف بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم اصلا اسم باباش نمیاره خیلی کم هم باهاش حرف میزنه هروقت میگه گوشی بده بهش گوشی رو پزت میکنه اونور ...

خداروشکر

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    
لناز اتفاقن کارت اشتباهست...بزاربشدت بچه ت وابسته ی خودباشه...این کارو نکن...اگه بردش اونور بهونت رو ...

ن وابستمه خیلی اذیته هم اون هم من.اصلا باهیچ بچه ای هم بازی نمیشه همش تنها بازی میکنه حوصلش سر میره ناراحت میشم

2731

عزیزم برای خودت زندگی کن.خب اصن بفرض که دوست پسرم داشته باشی تو آدمی و احساس داری بعدم تو متاهلی و از اون خانواده در اومدی .دیگه اختیارت دست برادرت نیست .که برات تصمیم بگیره یا بگه چه کاری رو بکن

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰