2733
2734
عنوان

دیشب داداشم بهم گفت دوست پسر داری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7394 بازدید | 155 پست
اگه شهرتون کوچیکه حتما کسی چیزی دیده و به گوش برادرتون رسیده....

اره شهرمون کوچیکه ولی من خطایی نکردم هر سری کار داشتم در شدم‌یا با بچم دور زدیم بیرون الکی حرف دراوردن.اخ جنس زن چقد ضعیفه که هرکسی اجازه میدا به خودش که درموردش حرف بزنه😭

منم جز اون اهل دلا بودم انگار  اخه هر وقت میدیدم همونو برداشت میکردم  الان امضات ...

ای ول بابا😂😂😂😂👍

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوست پسر ندارم ولی خیلی چشم ها دنبالمه بخاطر شرایطی که دارم‌بخاطر تنها زندگی میکنم خونه دارم ماشین پ ...

عزیزم شما که دوست پسر نداری به داداشت بگو حالا همچین حرفی زدی باید ثابت کنی وگرنه دیگه تو روتم نگا نمیکنم .

2728
مگه چیکار کردم که سرمو ببره همین حرفش به اندازه کافی برام سنگین‌بود

من اشتباه متوجه شدم اولش فکر کردم خوته دوست پسرت میگی دیگه نمیرم😑😑😑

ببخشید

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
دوست پسر ندارم ولی خیلی چشم ها دنبالمه بخاطر شرایطی که دارم‌بخاطر تنها زندگی میکنم خونه دارم ماشین پ ...

اون چشم ها بیشتر از همه به خاطر خونت دنبالته 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
تو تاپیکام هست که شوهرم ایران نیست و من با پسرم تنها زندگی‌میکنم

چرا نمیرید پیش شوهرت زندگی کنیید??

با برادرت محکم برخورد کم تا چرت و پرت نگه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
کجایی هستی اسی... وا نده بابا توم ادمی...ولی مواطب دوستات باش ک خیلیا واسه ماشین پولتو دورتن   ...

من خیلی اهل بیرون رفتنو رفیق بازی نیستم فقط چن بار دوستام دعوتم کردن دور همی که من دوسه بارشو رفتم ولی چن بارشو رد کردم به بهانه های مختلف .بعد الان داداشم میگه هرشب میری شب نشینی دوس پسر داری حسابتو میرسمو فلان

😞😞دیگه تو روش نگاه نکن  بگو تا ثابت نکنه ول کنت نیستم 

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
چرا نمیرید پیش شوهرت زندگی کنیید?? با برادرت محکم برخورد کم تا چرت و پرت نگه

برادرم متاهله و خیلی هم احترامش دارم ولی واقعا دلم پره.داداشم میگه به شوهرت بگو ببرتت بگو نمیتونم تنها باشم مجبورش کن ببرتت.تو دلم گفتم اخ چه دل خسته ای داری داداشم😔داداشم فک میکنه شوهرم منم مث خودشه که خیلی احترام خانومش داره رو حرف خانومش حرف نمیزنه فک نمیکنه شوهر منم اصلا براش مهم نیست من تنهام میخاد سر به تنمم نباشه

من خیلی اهل بیرون رفتنو رفیق بازی نیستم فقط چن بار دوستام دعوتم کردن دور همی که من دوسه بارشو رفتم و ...

دوره داداش غیرتی#  تموم شده   ...قوی محکم باش....خوب شبا نرو دور....دورهمی مهمونیم روزا بگیر عصر بگیر  جوریکه ۸شب همه بدونن خونه ای

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
اره شهرمون کوچیکه ولی من خطایی نکردم هر سری کار داشتم در شدم‌یا با بچم دور زدیم بیرون الکی حرف دراور ...

برات مهم نباشه همون بخاطر کوچیک بودن شهرتونه مردم 4 بار شمارو توی خیابون ببینن فکر میکنن همیشه پلاسی اونجا...من توی ی شهر کوچیک دانشجو بودم توی هفته دو بار میرفتم بازار بار سوم فروشنده ها چهرمو میشناختن دیگه...شما خودت میدونی خطایی نکردی حرف باد هواست از این گوش بشنو از اون گوش در کن...برادرتم منظوری نداره قطعا مردم بیکار چیزی گفتن که عصبی شده ولی جوابشو بده و براش توضیح بده که باید پشتت باشه نه مقابلت

2706