2733
2739
عنوان

دیشب داداشم بهم گفت دوست پسر داری😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7393 بازدید | 155 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکا کنم اهل دلا بد برداشت میکنن گفتم یه بار منو هم اهل دل ندونن😀

منم جز اون اهل دلا بودم انگار 

اخه هر وقت میدیدم همونو برداشت میکردم 

الان امضات رو دیدم خندم گرفت 😁😁😁

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728
اگه تهمته دیگه نرو‌ همه ی عالم بهمون تهمت بزنن خانواده باید پشتمون وایسن. این چه خانواده ایه خ ...

نمیدونم کی بهش حرفی زده بود همش‌بهم‌میگفت با ماشین در میشی بیرون با دوستات میگردی شب نشینی میکنی.بخدا من‌میشه ک ماشینم‌دو روزم‌ از حیاط بیرون نمیبرم.هروقت کاری دارم در میشم

ن متاهلم

واقعا دوست پسر داری که اینو گفته؟

اگه نداری به چه جراتی تهمت میزنه حسابشو بذار کف دستش 

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
نمیدونم‌میگفت رفیق بازی با ماشین در میشی شبا دور میزنی معلومه داری غدطی میکنی

لابد کسی بد تو گفته یا با دوستات بیرون میری مشکوک شده .از خودت مطمئنی محکم جلوش وایستا  اجازه نده همچنین حرفی بزنه 

2740
واقعا دوست پسر داری که اینو گفته؟ اگه نداری به چه جراتی تهمت میزنه حسابشو بذار کف دستش 

دوست پسر ندارم ولی خیلی چشم ها دنبالمه بخاطر شرایطی که دارم‌بخاطر تنها زندگی میکنم خونه دارم ماشین پول دارم ازادم.میگه دوس پسر داری داری سو استفاده میکنی از ازادیت

شوهرت دوسال میره خارج میمونه و تو ازش مطمعنی ک دوس دختری

زنی چیزی نداره؟😑😑

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
نمیدونم کی بهش حرفی زده بود همش‌بهم‌میگفت با ماشین در میشی بیرون با دوستات میگردی شب نشینی میکنی.بخد ...

کجایی هستی اسی... وا نده بابا توم ادمی...ولی مواطب دوستات باش ک خیلیا واسه ماشین پولتو دورتن   خیلی مواطب باش

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
دوست پسر ندارم ولی خیلی چشم ها دنبالمه بخاطر شرایطی که دارم‌بخاطر تنها زندگی میکنم خونه دارم ماشین پ ...

خب مگه نمیگی متاهلی چجور تنها زندگی میکنی؟

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
2706