2733
2739
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 103773 بازدید | 918 پست

منم عمرم رفت ولي خدا بهم يه پسر داد هر بار انتقال و منفي نابود شدم نابود از خرفها خدالعنت كنه همشونو نميبخشم هركي بهم كفت نازا مادرشوهرم بهم كفت اجاق كور تو حيات امامزاده اخرين انتقال اخرين جنين باركلي امپول تا ٩ماه استراحت مطلق پسرم اومد البته اونقدر فضوله كه دلمون براي تنهايمون تنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوشین عزیز من خودم امروز حالم خیلی بده... خیلی بد‌‌... از پنج شنبه که خانوادا ی شوهرم هی گفتن تو هم ...

توکل کن بخدا عزیز دلم به لطفش ایمان داشته باش مگ میشه صداتو تشنوه خدای به  مخربونی ایشالله ک خس مادری رد تجربه کنی عزیزم ناانیدی رو از خودت دور کن 

خدا بزرگ تر از مشگلات منو شماس

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
2731
اسی یعنی،ده سال پیش با ذخیره ۰/۲شروع کردی تو این چن سال ذخیرت صفر نشد  چون خودمم پایینه میپرسم

نگهش میداشتن با دارو که از بین نره ابتدا0/4 بود اینقدر کم شد به 0/1 رسید

2740
بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!! ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیمممممممم ...

دخترت چندم دنیا اومد آخه دختر منم بعد از یازده سال خدا بهم داد تو یازده ماهه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!! ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیمممممممم ...

بعد اینکه موهامون سفید شد میده؟ اسمش هم گذاشته قاضی الحاجات و ارحم الراحمین و رحمن و رحیم؟

بعد اینکه موهامون سفید شد میده؟ اسمش هم گذاشته قاضی الحاجات و ارحم الراحمین و رحمن و رحیم؟

عشقه عشق موهای سفیدم وبا رنگ میپوشونم دلمم الان شاده چون یه عشق کنارمه

الان دخترم سالمه مثله تیکه ماه نگاهش که میکنن یادم نمیاد غمهام وگریه هاممممممممممممممممممممم

عکس بچت رو میذاری

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧