2737
2739
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 103282 بازدید | 918 پست

بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!!

ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیممممممممممممممم

من پکیج کامل نازایی بودم ولی الان دخترم11ماهشه دخترههههههههههههه دختررررررررررررر آرزوم هم برآوردده شد دختر شد

یادمه یه شب گریه کردم گفتم خدااااااااااااا چی میشهههههههههههههههه یه بچه به من بدی هرکی ببینه بگههههههه واااااای چقدر شبیهتهههههههه وزجه زدم تاصبح

من شبای زیادی گریه کردم

الاندخترم نیمه دوسیبه منه کوچیکی های خودمه دوستان 

امیدداشته باشین من عمرم رفت ولی خدا بهم دادددددددددددد به شماهم میدههههههههههههههههه مطمیننم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!! ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیمممممممم ...

اسم دخملت چيه؟چند سال بعد از ازدواجت باردار شدي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740
تو مسیر برگشت دو دستی جواب آزمایشو گرفته بودم توبغلممممم مابین ماشینا می دویدم همه نگاهم میکردن اصلا ...

الهی ب حق پنج همه زوجا باهم در کنار بچه هاشون خوش و شاد باشن الهی آااااامین...ـخدایا گه خوردم ی نگاهیم ب ما بکن😫آخه ب کی قسمت بدم...

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا

استارتر خیلی با داستانت گریه کردم 

خیلی برام آشناست 

مشکل من نازایی نیست

مشکل من بچه اولم هست که مشکل مغزی شدید داره همه جوونیم با گریه و این دکتر و اون دکتر گذشت

مشاور ژنتیک هم گفت اصلا تضمین نمیکنم 

اطرافیان خیلی بهم گفتن بچه بیار شوهرم هم با حرفاش نابودم میکرد من ارشد دارم بهترین دانشگاه بهترین کار همیشه سرکوفت جاری ام که بچه داشت بهم میزد 

فقط توکل کردم بخدا و باردار شدم 

من بخدا از شما که بچه ندارین بیشتر زجر کشیدم فقط خدا میدونه

از همه دوستان خواهش میکنم نفری یه صلوات برای سلامتی این تو دلیم بفرستید واقعا دل شکسته که میگن منم 

نوشین عزیز من خودم امروز حالم خیلی بده... خیلی بد‌‌... از پنج شنبه که خانوادا ی شوهرم هی گفتن تو هم ...

لطفه و هر لطف و بخششی  زمان خاص خودش رو داره از کجا میدونی یه بچه بزرگتر ممکن بود باعث چه مشکلاتی براش بشه ؟ممکن بود خیلی چیزا رو تو زندگیش عوض کنه زمانش دقیقا همین الان بوده باورکن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

گذشتم رو اوردی جلو روم.منم با نازایی خیلی سخت باردار شدم ولی اخرش خدا پسرمو ازم گرفت

خدایاااااا شکررررررررت.میدونم یه روز میاد که به آرزوم میرسم و از ته دل میگم خدایاشکرت که منو تنها نزاشتی
2706