2733
2739
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 103034 بازدید | 918 پست
عزیزه دلم چقدر ناراحت شدمممممممممممم پس منو میفهمی که چی کشیدیم باهم ولی دیدی آخرش خوب شد دیدی آخرش ...

پناه بر خدا ک  مثل مال تو اخرش خوش باشه ... مادر سوهر عوضیم میگفت من نمیتونم ده سال دیگه صبر کنم باید برم‌پیش بابات تکلیفت روشن کنه .‌ خیلی دعام کن

پناه بر خدا ک  مثل مال تو اخرش خوش باشه ... مادر سوهر عوضیم میگفت من نمیتونم ده سال دیگه صبر کن ...

ممنم از این مشکلات مادر شوهرم برام پیش اورده عزیزم ولی خدا روشو سیاه کرد 

استرررررررس دور

قهوه بخور قبل از اقدام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه  منتظر بچه ام  الان پریودام یجوری شده جلو میندازم دو ماهه نمیدونم خوبه یا بد  ...

عزیزم احتمالا هورمونای بدنت داره بالانس میشه و بدنت آماده بارداری.انشاا...بزودی مادرمیشی

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2728
انشاالله ممنون از انرژی مثبتت😍😍😘

قربونت برم.چون خودم همینجوری شدم به خانمهای تجربه دار اطرافم گفتم گفتن داری آماده بارداری میشی درصورتیکه چندتا دکتررفتم هیچکدوم دلیلی پیدانکردن دوماه بعد بایه اقدام باردارشدم ولی خوب ۴هفتگی رفت ازتودلم انشاا... نی نی بعدی.دعام کن انتظارم طولانی نشه عزیزم.امیدوارم طعم شیرین مادری رابچشی خانوووم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
قربونت برم.چون خودم همینجوری شدم به خانمهای تجربه دار اطرافم گفتم گفتن داری آماده بارداری میشی درصور ...

فدات بشم انشاالله شمام حتماااااااااا بچه های بعدی سالمی نصیبت میشه 😍😍😍

قانون جذب به نظرم خیلی تاثیر داره 

من تو مدت بیماریم و الان مادرشدنم رو خیلی روی قانون جذب کار کردم و برام مثبت بود و جواب داد 

آسی منم یایسگی زود رس دارم وقتی دیگه دکتر اینو گفت دنیا رو سرم خراب شدگفت باردار نمیشی مگر با تخمک ا ...

منم همین مشکلو دارم الان چیکار میکنی دارو اینا میخوری یا مثل من زدی بیخیالی ؟؟پریود میشی؟؟؟

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2740
عشقه عشق موهای سفیدم وبا رنگ میپوشونم دلمم الان شاده چون یه عشق کنارمه

وای خدا همینطوری دارم ضجه میزنم چقد سختی کشیدی بمیرم برات😔😔😔😔😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

@بهاااررر   بهار انقد گریه کردم کور شدم بخدا بخان داستانشو ای خدا 

بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!! ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیمممممممم ...

داستانتو خوندم خیلی اشک ریختم

چقدر شبیه همیم

من دخترم رو از دست دادم و بعد اون نازا شدم

مادر شدم اما آغوشم خالی موند

همه راهی رفتم

روزگار سخت

منم موهام سفید شدن زودتر از خواهرهام

خودت که بهتر میدونی

چه شبهایی که التماس خدا کردم

چه شبهایی که تمام تنلم میلرزید از اشک و آه و گریه فقط به شوهرم میگفتم تو رو خدا قرآن بخون برام 

انگار دیگه هیچ پناهی نداشتم

هنوز هم دستام خالیه

یه دختر دارم اما قد یه دنیا ازم دوره😢😢😢😢😢

باید صبر کنم عمرم به پایان برسه که ببینمش 

ای خدااااااااااااااااااااااااا

اولین بار که صدامو شنید خندید هنوز تصویرش جلوی چشمامه ای کاش میتونستم بغلش کنم😭😭😭😭😭😭

تو رو خدااااااا برام دعا کن

قسمت میدم برام دعا کن

تو درد منو میفهمی  برام دعا کن

😭😭😭😭😭

داستانتو خوندم خیلی اشک ریختم چقدر شبیه همیم من دخترم رو از دست دادم و بعد اون نازا شدم مادر شدم ...

بمیرم الهی 😔😔😔😔😔

ممنم از این مشکلات مادر شوهرم برام پیش اورده عزیزم ولی خدا روشو سیاه کرد  استرررررررس دور قهو ...

سلام عزیزم منم گریه کردم با تاپیکت، منم ۳۵ سالمه ولی نمیشه میترسم دکترم برم

این که گفتی قهوه بخور زن باید بخوره یا مرد قبل اقدام؟؟؟؟

و دیگه چه چیزایی خوبه؟؟؟ 

راستی شما نذری چیزی نکردید واسه بچه میگم شاید یع نذری کردید یا از دلتون ذروندید که اون جواب داده؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
سلام عزیزم منم گریه کردم با تاپیکت، منم ۳۵ سالمه ولی نمیشه میترسم دکترم برم این که گفتی قهوه بخور ز ...

عزیزم هر دو بخورید خوبه 

درمورد نذر یه بچه تو اینستا بود سرطان داشت وخانوادش نون نداشتن بخورن من نذر اونم کردم عزیزم

داستانتو خوندم خیلی اشک ریختم چقدر شبیه همیم من دخترم رو از دست دادم و بعد اون نازا شدم مادر شدم ...

عزیزم آخه چراااااا ازت دورهههههههههههههههههههه ناراحت شدممممممممممم

2706