2733
2739

داروی خواب آور بعد از استفاده اعتیاد پیدا میکنی بهش 

بعدم عزیز دلم شاید حساسیت و ... داشته باشی برو زیر نظر دکتر آخه دارو های خواب آور خیلی خطرناکه اگر اشتباه استفاده بشه

𖤐⃟♥️••.❀.ʏᴏᴜʀ ᴘʟᴀᴄᴇ ɪs ɪɴ ᴍʏ ʟɪғᴇجای تـو در جانِ مـن است..                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواباورهای زیادی امتحان کردم اما همه عوارض بدی دارن و تا دوروزی آدمو منگ نگه میدارن به هیچ کاری نمیرسی و با همه بداخلاق هستی، بنظرم آلارم بذار صبح خیلی زود بیدار بشی چند روزی از بیخوابی زجرکش میشی دور از جونت اما بعدا اثرشو میبینی تو زود خوابیدن

ولی بعد از مدتی باعث افسردگی میشه

خوب دائمی ک نباید مصرف کرد همه قرصای اعصاب و ارام بخش و خواب اور مضررن باید چند شب بخوری ک خابت تنظیمشه برا کسایی ک اختلال شدی خواب دارن نمیدونم چی باید مصرف کنن چون این خیلی قوی نیست

خوب دائمی ک نباید مصرف کرد همه قرصای اعصاب و ارام بخش و خواب اور مضررن باید چند شب بخوری ک خابت تنظی ...

من عموم معتاده میخایم ببریمش کمپ ی قرص باشه نیم ساعت خوابش ببره 

2740

سلام 

دم نوش بابونه نیم ساعت قبل از خواب میل کن ِِ کنترل کنید تا آهن بدن تون کم نباشه کمبود آهن بی خوابی میاره . 

اما اگر فکر و شلوغی ذهن تون باعث بیخوابی شده هر شب تو تخت تون قبل از خواب ریلکسیشن انجام بدین . 

به این شکل 

از نوک انگشتان پا شروع کنید و تک تک قسمت ها رو شل و ریلکس کنید . 

انگشت شستم  ریلکس و راحته و بقیه انگشتان رو بگین 

کف پااهام ریلکس و راحته 

ساق پام ریلکس و راحته 

.

.

.

.

عضلات شکمم ریلکس و راحته و تا به سر و صورت برسین . 

اکثرا تو همون اواسط خواب تون می بره . 

موفق باشین