2733
2734

از فتق و واریس گرفته تا خطر زایمان زودرس انقباض و... بعضیام میبینی هرساله باردارن راحتن والا ن دردی ن مشکلی

البته من خانه دار هارو میبینم اینطورن

خودم شاغل بودم همش سرپا بودم که اینقدر اذیت شدم

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

اینجا میگن زایمان باعث جوان شدن میشه که

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

اتفاقا بدن هایی که بی تحرک بودن زود از پا درمیان

ورزش و تحرک به سلامت مادر کمک میکنه

و تغذیه خوب

البته بعضی ها هم دور از جون همگی بیعار هستن براشون مشکلی نداره

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اینجا سرزمین عجایب است 

رزق بچه با خداست 

خدا عقل رو بی دلیل به انسان داده 

سن ازدواج نهایتا تا ۱۷ سال خوبه 

ارزش زن به ازدواج و زایمان 

مردها بی تقصیری و همیشه زن ها فتنه هستن 

.....

اتفاقا برعکسه با هر زایمان خانوم بدنش کلی افت میکنه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

دقیقا داشتم ب همین فکر میکردم من با ی بارداری وزایمان رسما ترکیدم از چاقیو ترک پوستی و .... بگیر بره اعتماد بنفسم شده صفر دلم نمیخاد جایی برم حتی اونوقت بعضیا چطوری چندتا چندتا میارن تازه روحیه شونم عالی

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

خیلی به سیتم بدنت بستگی داره 

و تحرک داشتن 

واقعا تاثیر داره 

من برا بچه اولم بی تحرک استراحت تو خونه یا می رفتم سرکار فقط پشت میر 

فس و فس راه می رفتم می رسیدم خونه بخور و بخواب 

برا بچه دومم دیگه داستان فرق داشت بچه اولم کوچولو از اول تو بغلم بود تا روزیکه رفتم برا زایمان 

یکسره در حال بدو بدو و تحرک 

زایمان و بارداری دومم خیلی راحت تر از اولی بود پسرمم بدنن خیلی سالم تره به لحاظ استخون بندی و استحکام

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

من عاشق اینم چهارتا بچه داشته باشم

دوتا پسر

دوتا دختر

ولی خب ببینیم چی میشه با این بدن ضعیف و وضعیت مالی و روحی و وضعیت جامعه  شاید یدونش هم نیارم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
عمرا...خواهرمن سه تاداره تو۴۲سالگی یائسه شده....یائسه شدن ژنتیکی هست...

حالا سه تا خیلی زیاده ب نظرت

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706