2737
2739
عنوان

خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 27 پست
اووووووف از دست بقیه،  براش غذا  ببر،  من میبردم چون میدوونم بهش از همه چی میدن

قبلا میبردم این داستان شد که جاریم غذا جدا نمیاره من میخوام بگم اون به بچش نمیرسه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه دیر بخوره شب تا صبح استفراغ میکنه

طفلک بچه.. ساعت 7ونیم شام بخوره تا صبح گرسنش نمیشه؟

چقدر سخته اینجوری ان‌شاءالله زود خوب شه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
طفلک بچه.. ساعت 7ونیم شام بخوره تا صبح گرسنش نمیشه؟ چقدر سخته اینجوری ان‌شاءالله زود خوب شه

شام میخوره نه و نیم ی میوه سبک بهش میدم مثل هلو یا هلو انجیلی ساعت ۷ صبحم صبحانشو میدم

خوب بقیه غذای بچه اتو ببر هروقت رفتی بگو گشتش باشه اینو میدم ...منم بچه ام 16 ماهش بود تازه رفلاکسش خوب شد الانم که 20 ماهشه براش جدا غذا میذارم هرجام برم میبرم ...بچه چه رفلاکس داشته باشه چه نداشته باشه بهتره غذاش جدا و کم نمک باشه و مقوی

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2740
خوب بقیه غذای بچه اتو ببر هروقت رفتی بگو گشتش باشه اینو میدم ...منم بچه ام 16 ماهش بود تازه رفلاکسش ...

خواهر بخدا ترسیدم بگم رفلاکسم نداشت غذا جدا میدم اینجا بریزن سرم یبار تو ی مهمونی سر همین قضیه برادر همسرم بهم گفت همه چی تو خونه به بچت میدی جای فیلم میای بگی من مادر خوبم اینجا گفتم ریختن سرم که مقصر توی چون به بچت غذا جدا میدی

خوب بقیه غذای بچه اتو ببر هروقت رفتی بگو گشتش باشه اینو میدم ...منم بچه ام 16 ماهش بود تازه رفلاکسش ...

خودم به همین اعتقادم  میبرم میگن غذا خودش نمک نداره و مزه خوشمزه نیست دوست نداره غذاشو میبرم ولی نمیخوام بدم تو تا صبح اذیته