2737
2739
عنوان

تو دنیای من بودی لعنتی😢

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز میفهمی که قسمت هم نبودید، البته که الان خیلی سخته برات چون خودمم داشتم این دوران رو

من الان ۷ساله ولش کردم ازدواج کردم 😢 بخوایمم دیگه نمیشه میدونم خیانتع فکر کردن بهش ولی دست خودم نیست اولین عشقم بود

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

سخته خیلی سخته

ولی ده سال بعد ،خدارو شکر میکنی واسه اینکه خدا خواستتو براورده نکرد

تجربه کردما

ده سال پیش همین حال تورو داشتم چقدر از خدا شاکی بودم ،چه روزا و شبا با گریه گذشت هووووف کلی حرف و ماجرا بود

ولی الان وقتی از احوالاتش میشنوم از خدا ممنون میشم که از سر راه زندگیم برداشتش

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728
الهی بمیرم برات حال و روزم بد بود تورو دیدم بدترم شدم ای خدا 😭😭😭

یبخشید😢

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤
من الان ۷ساله ولش کردم ازدواج کردم 😢 بخوایمم دیگه نمیشه میدونم خیانتع فکر کردن بهش ولی دست خودم نیس ...

اوه بیخیال بابا..تو ۷ ساله ازدواج کردی انتظار داری اون ازدواج نکنه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
ولی الان متوجه نمیشی گذر روزگار نشونت میده که چقدر خدا بهت رحم کرده و آدم نامرد و از زندگیت برده

ازدواج کرده استارتر و ظاهرا بچه هم داره.نمیدونم دیگه چرا ناراحته

والا فکر کنم علی باید بیشتر ناراحت میبود  

بوی بازی با احساسات کاربرا میاد

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  
یه چیزی بهت بگم من خودم الان خیلی نارحت شدم ولی چرا خودتو زجر میدی من خودم پسرم بیشتر پسرا طرف مقابل ...

حتی اگه هیچوقت حرف چیز دیگه ای جز دوست داشتن نزنن و خواستگاری هم بیان؟

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2740
تو که شوهر داری.تاپیکای قبلتو دیدی؟؟ چرا بااحساسات مردم بازی میکنی اخه؟؟؟

مگه گفتم ندارم 

یبخشید😢

نگو اینجوری خواهری دارم گریه میکنم امروز خیلی دلم پره دلم خیلی گرفته بمیرم برات که تو از من بدتری خدا سر هیچ کس نیاره 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
سخته خیلی سخته ولی ده سال بعد ،خدارو شکر میکنی واسه اینکه خدا خواستتو براورده نکرد تجربه کردما ده ...

منم همینطور .هزار بار میگم خدا رو شکر 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
یه چیزی بهت بگم من خودم الان خیلی نارحت شدم ولی چرا خودتو زجر میدی من خودم پسرم بیشتر پسرا طرف مقابل ...

خدا لعنتشون کنه که با احساسات دخترا بازی میکنن

سخته خیلی سخته ولی ده سال بعد ،خدارو شکر میکنی واسه اینکه خدا خواستتو براورده نکرد تجربه کردما ده ...

منم ۷سال گذشته ب یادشم نمیفتم ولی امشب شنیدم ازدواج کرده ی جوری شدم 

مگه گفتم ندارم 

اخه فکر کردم دوست بودین و شوهر نداری

منو ببخش زود قضاوت کردم،بخداازبس تو نی نی سایت دروغ شنیدم دیگه ب همه مشکوک شدم حلال کن

انشاللهخدا کمکت کنه،ب شوهرت فکر کن ب بچه ات فکرکن عزیزم

دوستای گلم میشه واسه شفای بابام یه صلوات بفرستین؟