2733
2739
عنوان

تو دنیای من بودی لعنتی😢

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 57 پست
ببخشید اینو میگم من خودم هیچوقت با دوست دخترم ازدواج نمیکنم چون وقتی که با منه میتونه با چند نفر دیگ ...

حداقل کاری نکن دوست دخترت عاشقت شه خیلی سخته برای اون دختر 

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤
عزيزم چقدر غم داره دلت .. الهٰي خدا ب دلت آرامش بده ❤️

ممنونم❤

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب با دوس دختره یکی دیگه ازدواج میکنی🙃

من کلا فکر میکنم زن نگیرم بهتره چون به سال نکشیده طلاق میگیرم چون همیشه این فکرو میکنم با خودم شبا نکنه با یکی ازدواج کنم با چند نفر بوده 

من کلا فکر میکنم زن نگیرم بهتره چون به سال نکشیده طلاق میگیرم چون همیشه این فکرو میکنم با خودم شبا ن ...

همون بهتر که ازدواج نکنی😑

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2731
شما که زودتر ازدواج کردی،اون باید حلال نکنه

من بخاطر اون ازدواج کردم یعنی از لجش 

اگه بدونی چیکارا کرده 😔

2738
مثلا چه کار کرده که تو بخوای از عشقت بگذری

فقط ی کارشو میگم که پی ببری به عوضی بودنش 

بهم قول ازدواج داده بود و گفته بود فردا مادرم زنگ میزنه بگه بیایم خواستگاری زنگ زد ولی نه واسه من😢گفت میخوایم بیایم خواستگاری دختر مطلقه تون😢یعنی خواهرم

فقط ی کارشو میگم که پی ببری به عوضی بودنش  بهم قول ازدواج داده بود و گفته بود فردا مادرم زنگ م ...

اینجوری کسی رو حتی نباید بهش فکر کرد،،،اگه واقعا اینجوریه غصه خوردن براش ظلم به خودته

اینجوری کسی رو حتی نباید بهش فکر کرد،،،اگه واقعا اینجوریه غصه خوردن براش ظلم به خودته

میدونم هزار بار به خودم گفتم ولی دلم گوش نمیده😔

وقتی ما باهم دوست شدیم خواهرم متاهل بود و اون ندیده بودش وقتی برگشت و دیدش انگار اون و بیشتر پسندیده بود

میدونم هزار بار به خودم گفتم ولی دلم گوش نمیده😔 وقتی ما باهم دوست شدیم خواهرم متاهل بود و اون ندید ...

حتما عشق اولت بوده که اینجوری برات سخت بوده،معمولا عشق اول با همههم خاطرات بدش هممی فراموش کردنش سخته

حتما عشق اولت بوده که اینجوری برات سخت بوده،معمولا عشق اول با همههم خاطرات بدش هممی فراموش کردنش سخت ...

اره عسق اولم بود و آخریش وقتی تموم کردیم رابطمونو احساس و قلب منم تموم شد