2737
2734
عنوان

تو دنیای من بودی لعنتی😢

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 57 پست
اوه بیخیال بابا..تو ۷ ساله ازدواج کردی انتظار داری اون ازدواج نکنه

من از لج اون و بدون عشق ازدواج کردم خودشم اینو میدونه می دونست با یه کلمه حرفش همه چی و میزارم کنار ۵ساله ازدواج کردم 

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو اینجوری خواهری دارم گریه میکنم امروز خیلی دلم پره دلم خیلی گرفته بمیرم برات که تو از من بدتری خد ...

😢خدانکنه خدا دلتو آروم کنه

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤
من از لج اون و بدون عشق ازدواج کردم خودشم اینو میدونه می دونست با یه کلمه حرفش همه چی و میزارم کنار ...

عزیزم میدونم سخته

ولی بهس فکر نکن هر چی بود تموم شده رفته

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2731
من الان ۷ساله ولش کردم ازدواج کردم 😢 بخوایمم دیگه نمیشه میدونم خیانتع فکر کردن بهش ولی دست خودم نیس ...

۱۵ ساله که دوتامون ازدواج کردیم بچه هم داریم، ولی هنوزم خاطراتش یادم هست ولی یه چیزی هست که شوهرم رو با دنیا عوض نمیکنم

چرا الکی واسه خودت ناراحتی درست میکنی یک جوری گفتی فکر کردم تازگیاس

نه تازه نیست زخم کهنه س که دهن باز کرده😭

2740
نگفتم همشون گفتم بیشترشون

من فقط سوال کردم خواستم ببینم حتی با این شرایطم طرف هدفش چیز دیگس 

ممنون

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
اخه فکر کردم دوست بودین و شوهر نداری منو ببخش زود قضاوت کردم،بخداازبس تو نی نی سایت دروغ شنیدم دیگه ...

خواهش میکنم میدونم حق داری

۱۵ ساله که دوتامون ازدواج کردیم بچه هم داریم، ولی هنوزم خاطراتش یادم هست ولی یه چیزی هست که شو ...

😔😔خوشبخت باشی الهی

ببخشید اینو میگم من خودم هیچوقت با دوست دخترم ازدواج نمیکنم چون وقتی که با منه میتونه با چند نفر دیگ ...

خب با دوس دختره یکی دیگه ازدواج میکنی🙃

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
ببخشید اینو میگم من خودم هیچوقت با دوست دخترم ازدواج نمیکنم چون وقتی که با منه میتونه با چند نفر دیگ ...

اشتباه میکنی بخدا اشتباهه دختری که دوست داره به کسه دیگه فکرم نمیکنه