2726
عنوان

تو دنیای من بودی لعنتی😢

515 بازدید | 57 پست

امشب خیلی اینو گفتم واقعانم تو دنیای من بودی لعنتی 

میدونی هنوزم که هنوزه اولین دوستت دارمیو که بهم گفتی یادمه اولین بار که بهم گفتی مواظب خودت باش گفتم قبلنم از این کارا کردم بابا نترس گفتی اخه قبلا دنیای کسی نبودی الان دنیای منی و دنیام بهت بنده 😢چقد ذوق کردم اونشب چقد مواظب خودم بودم چقد خندیدم از خوشحالی 

لعنتی مگه نمی گفتی عاشقمی پس کو ؟؟چیشد؟ مگه نگفتی آخرش مال منی مگه نگفتم آخرشم مال همیم چی شد پس؟عشقت چی شد؟کجا رفت؟

علی تو همه کس من بودی همه کس 

کاش اینجا باشی بخونی ببینی تو پریسا رو کشتی خودشو نه احساسشو قلبشو کشتی 

امشب شنیدم ازدواج کردی 😢😢

علی الهی با خانمت😔 خوشبخت باشید نه بخاطر تو بخاطر همسرت اون نباید تقاص گناه تورو بده 

اینو همش میخونم با خودم آخرین جملمم بهت بود 

حلالت نکردم تا داغون شه دنیات حلالت نکردم تا گریون شه چشمات. اگه روزگارت پراز درد و رنجه بدون یکی هست حلالت نکرده 

علی هیج وقت حلالت نمیکنم 

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر نامرد

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2728
چقد درکت کردممم.😢

خیلی سخته فک میکردم فراموشش کردم ولی..😢😔😔

پسر کوچولوی مامانی الان سه سالس و داره داداشی میشه         بچه اولم کادو تولد شوهرم از طرف خدا بود و بچه دومم هدیه  تولد خدا برای پسرم بود❤                خدا جوووونم مرسی❤

عزیزم انشالله خدا به دل شکستت آرامش بده❄💙

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
چقدر نامرد

خیلی‌نامرد بود خیلی زیاد

خیلی‌نامرد بود خیلی زیاد

ولی الان متوجه نمیشی گذر روزگار نشونت میده که چقدر خدا بهت رحم کرده و آدم نامرد و از زندگیت برده

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2706