2737
2739

5ماه کاتیم  ت این مدت سر دوماه یربار اومده در حد احوال پرسی دو سه کلمه ..رفته ...چرا من هنوز حالم خوب نیس چرا نمیتونم از ذهنم پاکش کنم...اون بدون من خوشه چجوری میگذرونی یعنی با یکی دیگ هست 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم این مشکل تورو داشتم ولی یه مدت پیش   دوستم این کانال تلگرام رو بهم داد و تا حدود زیادی حل ش ...

تلو پاک کردم عزیزم 

منم این مشکل تورو داشتم ولی یه مدت پیش   دوستم این کانال تلگرام رو بهم داد و تا حدود زیادی حل ش ...

تبلیغ 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2740
منم پریشب کات کردم و اصلا عین خیالم نیس وقتی کسی ارزش نگه داشتنت رو نداشته بندازش دور بره 

پنج ماه عذاب میکشم ...سردرد شدید چهارتا از تار موهام شیفید شده ...موهام نیریز شب ها اصلا خوابم تنظیم نسس

چون گیر دادی به گذشته

بکش بیرون از قدیما

ماتحتش متزلزل

والا

همین کارا رو میکنید ک مورد هر سواستفاده ای قرار میگیرید

۱۲۰ روز گذشته، هنوز فراموش نکردیییییی

مردم زن شون میمیره، بعد ۴۰ دنبال زن میگردن

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
پنج ماه عذاب میکشم ...سردرد شدید چهارتا از تار موهام شیفید شده ...موهام نیریز شب ها اصلا خوابم تنظیم ...

اصلا به هیچ عنوان بر نگرد به رابطه و جواب پیام هاش رو هم نده 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
کاتی چرا میاد؟ بازی روانه

اره کایتیم اما نگفته کاتیم ...ولی نیس 

چند ماه میگذره دوباره میاد ی احوال پرسی می‌کنه دوباره می‌ره ...منم تا چند شب روز حرص میخورم حال بدی دارم

بلاکش کن که راحت ترشه پروسه جدایی

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706