2737
2739
عنوان

خوش شانس ترین زنی که تو زندگی دیدین کی بوده و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19363 بازدید | 118 پست

خاله هام 

همشون از مامانم زشت تر و پخمه تر 

بیسواد اخلاق های گند بدجنس 

اونوقت مامان من از همشون بدشانس تر 

مادرم از ۶ سالگی کشته مرده داشت ولی در اثر یه حادثه پاش آسیب میبینه و زندگیش زیرو رو میشه و خ

خواستگارش میرسن به خاله ها 

همشون مولتی میلیارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو بابا دیوانه

بیابیا عاقل😅😅خب مگه دروغ میگم تواین دوره وزمونه هیچ کسی خوش شانس نیست همین که تواین خراب شده بدنیا اومدیم خودش سند ومدرک 

خیلی خسته ام ونیاز شدید به استراحت جسمی و روحی دارم 
2740

خواهر همسرم 

نمیتونم بگم چیکار کرد اما همین قدر بگم که با مرد متاهل و بچه دار وارد روابط جنسی شد . 

بعد بزور شوهرش دادن الان همسرش خیلی خوبه و خداروشکر خوشبخته. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

خواهرشوهرم دختر عموم مادرشوهرم و جاریم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

عمم 😁

درس خوند کار کرد پول درآورد مجردی با دوستاش میرفتن هند آفریقای جنوبی ترکیه دبی هرجا بگی بعد تو چهل سالگیش یه مرد مجرد دو سه سال کوچیکتر از خودش که پولدارم بود گرفتش الانم دوتا بچه ناز‌داره بازنشسته شده خونه پیش بچه هاشه بنظرم نهایت استفاده رو از زندگیش کرد