2733
2734
عنوان

خوش شانس ترین زنی که تو زندگی دیدین کی بوده و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19390 بازدید | 118 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا مادربزرگم 

تو این سن رسماً سوار پدربزرگم شده .بابامو کلی زجر داده ولی بابام عاشقشه . بچه مایه دارم هست هرسال مشهد و کربلا . امسالم دوباره رفت حج میگه یه بار دیگه هم باید برم 

دختر داییم 

بخاطر دوس پسر و این چیزا از خانوادش طرد شده بود که هیچ بخاطر کارای بدش از کل فامیل طردش کردن.باباشو به سکته داد الکی میگف ب یکی ک بگه رفته کما وداره میمیره و...

با یکی ازدواج کرد به دوستاش گفته بود به شوهرش زنگ بزنن تااین شک کنه ک دوس دختر داره و ازش جدا شد

الان با یکی ازدواج کرده دوتا هم بچه دارن و بسیاااار پولدار.اینقد شوهر جدیدش ازادش گذاشته ک حد نداره.فقط پوله ک از پاروشون بالا میره

بازم نمیدونیم تو زندگیشون چی میگذره شاید این ظاهرشه ک ما میبینیم

ان شاالله خوشبخت بمونه 

خواهر شوهرم با اون شوهر زن ذلیلش...اه بازم یادم افتاد 😭ولی دعا میکنم خوشبخت بمونه..خواهر شوهر خوبیه برام

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
دیگه فرار کردی نصف موهات تو چنگمه😆😆😆

😣😣😣😣دردم اومد

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

خواهر شوهرم همیشه شانس داره .اون از من بزرگتره دو سال شوهرم وقتی نامزد بودیم می‌گفت خواهرم خوشبخت ترین دختر دنیاست .خیلی هم بهش افتخار میکنم خانوادگی میگن شبیه لیلا اوتادی میمونه از نظر خودشون

دختر عمه ام..زیباترین زنی ک اطرافم هست توی سن ۱۵ سالگی عاشق یه مرد خیلی خوشتیم و خوشگل شد ازواج کردن با داشتن یه پسر بسیار زیبا بعد از یکی دوسال جدا شد شوهرش معتاد و قاچاقچی بود...خودش تنها بچشو عین ماه بزرگ کرد...بعد از ۶ سال دوباره برگشت پیش شوهرش منتها شوهرش همون بود سر یه ماه دوباره جدا شد...دوسال بعد با یه اقای فوق العاده پولدار و با جایگاه اجتماعی و سیاسی بسیار بالا ازدواج کرد..اقا عاشقش هست و پسرش رو عین پسر خودش دوس داره و دوتا دختر کوچلوی خوشگل هم دارن...انشالله ک همیشه هم عاقبت بخیر باشه

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
دقیقا مثل جاری من....به قول مادرشوهرم میگه شاش خورش کرده

واقعا اینارو میبینم به عدالت خدا شک میکنم

من که بعد نامزدیم تا الان کوچکترین گناهی نکردم سهمم هزارتا تهمت و چیزای دیگه شد... ولی کسی که علنا بیحیایی میکنه زندگیش خوشه.. درسته ما تو زندگی اونا نیستیم ولی همین که شوهرش باز قبولش کرد حقش نبود...

دیشب تا صبح داشتم به تهمتایی که شوهرم اوایل زد فکر میکردم.. البته‌ ما هم در ظاهر خوشبختیما ولی خب

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
2706