2737
2734
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چیزی نیس که یک بار غذایی بی مزه بدن نوش کنن اصلا محلشون نزار اون همه هم پذیرایی نکن بزار ببین چجوری ...

کارشون تحقیر کردنه..وقتی میان کلی استرس میگیرم...غذامم خیلی عالی نمیشه بخاطر استرسم😂😂

2740
کارشون تحقیر کردنه..وقتی میان کلی استرس میگیرم...غذامم خیلی عالی نمیشه بخاطر استرسم😂😂

من خیلی عالی میپزم ولی به روی خودشون نمیارن میگن خوشمزه هست ولی جاری هام میترکن نمیگن 😂

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

وای یاد خودم افتادم اوایل ازدواج نزدیک خواهرشوهر بزرگم بودم آسایشو از من گرفته بودن چون غریب بودم مامانم ی کلمه بهش گفته بود هوا منو داشته باشه خلاصه پدرمو در آوردن دو سال نزدیکشون بودم از ظهر میومدن خونمون تا شوهرم غروب از سر کار میومد می گفت شام بمونید اونام با پررویی میموندن حالا شوهر بی فکر و نادون من ضامن یکی شده بود کلی از حقوقشو بر می داشتن با بقیش من هم باید اجاره خونه میدادم و هم خرجای دیگه مامانم از این موضوع خبر داشت هر وقت میرفتم خونشون کلی گوشت و مرغ میزاشت برام منم تو حلقوم اینا میریختم یادم نمیره خر بودم براشون تهچین درست می کردم البته ی جورایی زور شوهرمم بود ی شب می خواستن بیان لوبیا گذاشتم که لوبیا پلو درست کنم شوهرم پرت کرد وسط آشپزخونه که آبجیم میخواد بیاد میخوای لوبیا پلو بهش بدی خیلی حرص خوردم از دستشون الان 19 سال از اون روزا میگذره باهاشون تقریبا قطع رابطه کردم چون هر زمانی میومدن خونمون زندگیمون جهنم میشد از بس شوهرمو پر می کرد شوهرمم ی دهن بین بدبخت بود

حالا مال منو ببین تازه قدر مال خودتو می دونی. مادر شوهرم کلا دستش به کمه .همیشه گشنه  می مونم....میان خونه من کلی غذا و دسر می پزم از عمد قد یه گنجشک بر می دارن کلی غر می زنن وای چرا ابن همه  قرمه سبزی چرا این همه برنج.....اخر سر هم به شوهرم می گن دیدی نخوردیم موند....بعد یاد گرفتم کم براشون درست کنم از عمد اونم بازی بازی می خورن.....تا بمونه...اشپزیم هم عالیه  همه می دونن.بعد خواهر شوهر مارم یه سوسیس و چند تا خبار شور اماده می زاره رو اپن اشپزخونه می گه هر گی گشنست بکشه .همشون وای زحمت کشیدی گناه داری خودشونو خفه هم می کنن.این بازی ها خیلی کثیفه به خدااا

2706