2737
2739
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 104 پست

پدر شوهرم هیچوقت اونجور نیست میخوره بدون بی سر صدا اخرش میگه دستتون درد نکنه من هر چی باشه با خنده همه چی را میگذرونم میره زیاد اهمیت نمیدم شاید ناراحت بشم ولی اهمیت نمیدم 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یاد خودم افتادم اوایل ازدواج نزدیک خواهرشوهر بزرگم بودم آسایشو از من گرفته بودن چون غریب بودم ما ...

منم همینارو داشتم بخدا ..واسه همین بیخیال شدم دیگه..هر چی شوهرم بگه درست میکنم‌میزارم جلوشون..ک دعوامون نشه..ولی اونا یه کاری میکنند مخ خودم داغون بشه..اینکه از شوهرم تشکر میکنند خیلی زشته

2728
حالا مال منو ببین تازه قدر مال خودتو می دونی. مادر شوهرم کلا دستش به کمه .همیشه گشنه  می مونم.. ...

حالا از حق نگذریم‌مادرشوهر من غذاش عالیه...توقع دارن منم مثل اون اشپزی کنم

منم همینارو داشتم بخدا ..واسه همین بیخیال شدم دیگه..هر چی شوهرم بگه درست میکنم‌میزارم جلوشون..ک دعوا ...

خب به شوهرت بگو وقتی اینکارو میکنن بگه زحمتارو خانومم کشیده دستش درد نکنه به شوهرت بگو با خوش رویی  بگو من ناراحت میشم که ازم تشکر نمیکنن اگه تو دوبار اینجوری بگی دفعه ی بعد از من تشکر میکنن

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
2740
منم همینارو داشتم بخدا ..واسه همین بیخیال شدم دیگه..هر چی شوهرم بگه درست میکنم‌میزارم جلوشون..ک دعوا ...

از بس بی چشم و رو هستن خواهر شوهرم همیشه می گفت من که برا ی لقمه غذا نمیام خونتون دلم تنگ میشه میام خوب بگو آدم بیشعور خوب وقتی تو بمونی من اول زندگی بخوام تخم مرغ هم بهتون بدم باید کلی تخم مرغ بخرم مگه میشه نون خالی بخوری همیشه همسایه هام می گفت تو تازه عروسی چقدر میان خونت 

مادر شوهره منم فقط از شوهرم تشکر میکنه منم میذارم شوهرم کار کنه!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.

یبار خواهرشوهرم اینا اومدن خونمون شام نگهشون داشتم..غذا عالی بود همه گفتن بح بح ج خوشمزه دستت درد نکنه  چ خوبه دستپختت و اینا ..بعد یکی از خواهرشوهرام اصن چیزی بم نگف برگش ب شوهرم گف مرسی داداشی منم خندیدم گفتم اره داداشی دستت درد نکنه خیلی دستپخت خوبی داشتی

قرمز قرمز شد از اونوقعم ادم شد

حالا از حق نگذریم‌مادرشوهر من غذاش عالیه...توقع دارن منم مثل اون اشپزی کنم

عزیزم من غذاهام عالیه تمرین کن توام خوب بپز از حسادت بمیرن..کل طایفه ی شوهر عاشق غذاهای منن همش میگن توروخدا بیا فلان غذای مهمونی رو تو بپز..بعد مادرشوهرم سرخ میشه لال میشه لبش کج میشه شبیه سکته ای ها...بدبخت حسود

2706