2726
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 104 پست

تو کار خودتو بکن عزیز من اصلاااا هم توجه نکن خودتو بزن به بیخیالی 

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل خانواده ی بی چشم روی شوهر من 

ب خدا من چن جور دسر میزاشتم تو غذاهام زعفرانو اینا میریختم کلی سنگ تموم میزاشتم اونوخ میان از پسرشون تشکر میکنن میگن خدا ب پولت برکت بده و فلان منم چند بار اینجوری کردن دیگه سنگ تموم نزاشتم کاملا معمولی برگزرار کردم شما هم همچنین گف برنجت خراب بود یا محلش نده یا بگو ما اینجوری دوس داریم

2728

خانواده شوهر یه جوری رفت از میکنن انگاری ما رفتیم خواستگاری و پسر شون که تالاپی از،آسمون افتاده پایین رو از دستشون به زور در آوردیم

ازشون متنفرم خواستم قضیه تولد دخترم که به دنیا اومد و سرم در اوردن رو تاپیک بزنم تعریف کنم ولی میدونم این حجم از بیشعوری واسه هیچکس قابل باور نی و میگن دروغه

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤

ببین وقتی بی چشم روهستن زیاددعوت نکن براچی برای آدمای بی چشم روکاری کنی مثل خانواده شوهرم من همیشه بهترین آشپزی رودارم ولی یه قیافه میگرین همیشه خداهم غذاهاشون شفته شورهست ولی من شوهرم قبول داره

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
یه بار مواد خام بزار تو سفره  بگو بخورید  یا راحت غذا از بیرون بگیر

همینکارو کردم..اینقدر اخم‌کردن ک شوهرم بعدش بهم گیر داده...غذا هم از بیرون گرفتم بازم انگار نه انگار تو چشم من نگاه میکنند از شوهرم تشکر میکنند ک تو زحمت کشیدی

مشاورم میگفت اصلا تو اینجور موارد خم به ابرو نیار و اعتماد بنفست رو نیار پایین خیلی با احترام بگو وا ...

موافقم حرف خوبیه

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  

اسی اینبار ک دعوت کردی یا کلا بسپر ب شوهرت و بگو از بیرون بگیره حتی چایی هم نذار بگو خودش درست کنه سالادم نمیخواد فقط ماست بزار ک چیزی نباشه ایراد بگیرن یا اینکه قشنگ زنگ بزن مادرشوهر بگو خودتون زودتر  بیاین شامو درست کنید  اصلا دست ب هیچی نزن 

توباشی دیگه دعوتشون کنی اشتباه میکنی ادم حسابشون میکنی

دعوتشون نمیکنم بخدا..خودشون میاد باورت میشه سر زده یهو میان پشت در؟؟تازه بعد کلی دعوا یاد گرفتن ب شوهرم یه روز قبل زنگ بزنند..

مشاورم میگفت اصلا تو اینجور موارد خم به ابرو نیار و اعتماد بنفست رو نیار پایین خیلی با احترام بگو وا ...

مشاورم رفتم..گفت هر مدقع رفتی خونشون یا اونا اومدن کلا همه چیو فراموش کن

2706