2752
2734
عنوان

پسر داشتن چه حسی داره؟؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3277 بازدید | 174 پست

حس اینا ک پسر دارن

حس مادریه بچشون دخترم میشد دوسش داشتن 

ولی ی عده ام ک کمم هستن بی عقلن براشون دختر پسر فرق داره 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
غرور؟🤣🤣🤣🤣🤣 باید طرف بگه شوهرمم پسره مثلا چه گلی ب سر ننه اش زده ک  الان پسرش ب سر من بزن ...

شوهر من خیلی باعث افتخار خانواده هامونم اگه پسرم مثل اون باشه که غم ندارم اما اگه مثل دایی هاش و عموش،باشه خدا رحم کنه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اون حس غروری که میگی با دختر داشتن داشتم، چون شدیدا حسرت و آرزوی داشتن دختر داشتم. فرزند وسطیم دختره. پسرامم ساده و دوست داشتنی ان و شیطون و بامزه ولی واقعا پسرداشتن اعصاب و حوصله و صبر میخواد،دختر ولی ملوس و نازه دنیاش،سروکله زدن باهاش آدمو جوون میکنه

خیلی حس خوبیه پسر داشتن 

یه مرد که از وجود خودت هست 🥰قدش که از خودت بلند تر میشه موهای صورتش که درمیاد 🥰دست که میندازه دور گردنت حتی جلو دوستاش 

مراقبت هست تو خیابون که مامان اونطرف من راه برو ماشینی چیزی نزنه بهت 

اصلا نگم برات که چقدددد پسر خوبه 😍😍😍😍😍😍عاشق پسرمم حاضرم ده تا پسر دیگه عین همین پسرم داشته باشم 

خدایا خودت تمام دختر پسرا رو در پناه خودت حفظ کن داغ هیچ کدوم رو به دل پدرمادرشون نذار 

فک میکنن طلا زاییدن

دختر یا پسر فرقشون چیه? که شما پسر داشتن رو تحقیر می کنید

ما ندرتاً دربارۀ انچه کـه داریم فکر میکنیم، درحالیکه پیوسته در اندیشۀ چیزهایی هستیم کـه نداریم. «شوپنهاور»