2733
2734
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 104 پست
بگو بلکه من اروم بشم فک نکنم تنهام

عزیزم کاش مال منم از شوهرم تشکر میکردن

من شام پختم برادر شوهرم گفت توش پیاز هست نمیخورم بجای شام من حلوا خورده با سبزی

مادرشم برنج با ترشی

بلند بلند هم تشکر میکرد که یعنی نگام کن من خورش نمیخورم...

دلمو اینقد خون کرده که کدوم رو بگم؟

❤یا امام رضا(ع)❤به خودت سپردم غمی را که بی‌صدا قلبم را میخورد
دخترم به دنیا اومد یه زنگ نزدن تبریک بگن نیومدن حتی بهم سر بزنن خونه مامانمم بعد بیشتر از 20روز اوم ...

پس عین مادرشوهر خودمه..کارای مادر شوهر منم این مدلیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نیس که یک بار غذایی بی مزه بدن نوش کنن اصلا محلشون نزار اون همه هم پذیرایی نکن بزار ببین چجوری عاشقت میشن 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2731
پس همیشه کتلت باغذاهای این مدلی بزار اگه حرفی هم زدن بگو مگه فقط برا شکمتون میاین مگه گشنه این

یه بار گفتم بهش ..گفتم‌مگه واسه شکمتون میایین خونه طرف..پدرشوهرم گفت من اینهمه راه میام ک گوشت بخورم..کتلت تو خونه خودم پیدا میشه

عزیزم کاش مال منم از شوهرم تشکر میکردن من شام پختم برادر شوهرم گفت توش پیاز هست نمیخورم بجای شام من ...

به جهنم که نخورده زنیکه توهم میگفتی خواهش نوشجان بروتم نمیاوردی بهتر که نخورن میمونه برا خودتون

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  

اونا خیلی بی چشم‌ رو نیستن تو ی چیزیت میشه   

من باشم‌ با دفعه اولی ک این حرکت رو کردن دیگه ابم دستشون نمیدم برامم مهم نیست ک شوهرم ناراحا بش اگر بلده ناراحت بش برا منم بشه و یکی بزنه تو دهن خانوادش ک میخوام ک نخواید اینهمه هزینه انرژی چ پرو 😶

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
یه بار گفتم بهش ..گفتم‌مگه واسه شکمتون میایین خونه طرف..پدرشوهرم گفت من اینهمه راه میام ک گوشت بخورم ...

چه پدرشوهر کودنی مردیکه ی احمق

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه