1464
1459
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

918 بازدید | 104 پست

۷ ساله عروسی کردم..هر موقع خانواده شوهرم میان خونم ازم ایراد میگیرن..دیگه از چشم شوهرم افتادم..از بسکه ازم ایراد گرفتند..مثلا از دستپختم راضی نیستند..دیگه چیکار کنم..نمونش دو شب پیش خونم بودن..جوجه داشتیم..کلی ژله و تزیینات کردم..اونوقت همشون از شوهرم تشکر کردن ک تو زحمت کشیدی..پدرشوهرم از همه عوضی تر..بهم اخم هم میکنه..میگه برنجت خوب نیست..یا مادرشوهرم برگشته میگه استکانات رنگیه خوشم نمیاد..چای باید رنگش معلوم بشه..چاییات مزه نمیده..همش میگم زیادی واسشون سنگ تمدم میزارم..یه بار بهشون دمی گوجه بدم حالشون جا میاد..ولی شوهرم حواسش هست ک غذای خدب بزارم...دیتم نمک نداره‌..خیلی مییسوزم ازم تشکر نمیشه انگار طلبکارن

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1457

توباشی دیگه دعوتشون کنی اشتباه میکنی ادم حسابشون میکنی

پیش به سوی لاغری💪💪💪💪وزن اولیه85😓😓😓هدف اولیه 80هدف دوم 75.هدف سوم70.هدف نهایی65.شروع 98/6/26خدایا ارادمو قوی کن ایشالله به هدفم برسم.😌😌😌😌😌

چه بی ادب و عوضی

شوهرت هیچی نمیگه؟!! مثل اسب وایمیسه بهت بی احترامی کنن تازه از چشمشم انداختنت!!!!!😐😐😐😐😐

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    
8
1418

تو کار خودتو بکن عزیز من اصلاااا هم توجه نکن خودتو بزن به بیخیالی 

فقط اونجا که شادمهر عقیلی میگه:"با کی میجنگی عزیزم،من ببازم تو نبردی!!"                                                                          حکایت خیلیاست.....

دقیقا مثل خانواده ی بی چشم روی شوهر من 

ب خدا من چن جور دسر میزاشتم تو غذاهام زعفرانو اینا میریختم کلی سنگ تموم میزاشتم اونوخ میان از پسرشون تشکر میکنن میگن خدا ب پولت برکت بده و فلان منم چند بار اینجوری کردن دیگه سنگ تموم نزاشتم کاملا معمولی برگزرار کردم شما هم همچنین گف برنجت خراب بود یا محلش نده یا بگو ما اینجوری دوس داریم

خانواده شوهر یه جوری رفت از میکنن انگاری ما رفتیم خواستگاری و پسر شون که تالاپی از،آسمون افتاده پایین رو از دستشون به زور در آوردیم

ازشون متنفرم خواستم قضیه تولد دخترم که به دنیا اومد و سرم در اوردن رو تاپیک بزنم تعریف کنم ولی میدونم این حجم از بیشعوری واسه هیچکس قابل باور نی و میگن دروغه

❤یا امیرالمومنین❤ممنونتم
1450