2733
2739
من 6 ساله عروسی کردم الان 2 ساله که هیچی نمی‌خرم واسه 4 سال اول هم پشیمونم چون کادوهای گرون قیمت می‌خریدم دو سال ربع سکه یه سال پارچه کت دامنی حدود 50 هزاری شد یه سال هم چرخ گوشت خریدم ولی امسال هم می‌خو.ام نخرم چون هیچ محبتی واسم نداره نمی‌خوام خودم و تو زحمت بندازم هر سال این موقع‌ها کلی عصبی‌ام

امسال باردار هم هستم هیچ محبتی ازش ندیدم نمی‌دونم چکار کنم متقابل از شوشو هم هیچ توقعی ندارم واسه مادرم خرید کنه

شما چطور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم شوهرم توقع داره ولی نمی‌خوام بخرم پارسال کلی بحثمون شد سر این موضوع ولی من پیروز شدم

از دعوای امسال هم می‌ترسم

هرچند پارسال پوهرم هم چیزی نخرید 4 سال اول هم اگه می‌خرید من بهش می‌گفتم چون زورم می‌اومد من بخرم اون بی‌خیال باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوش به حال اونایی که مادر شوهر ندارن یا باهش قطع رابطه کردن الان اینقدر فکرشون درگیر این مسائل نبود راحت راحت بودن

مادر شوهر من هیچ محبتی نداره عین دختر 14 ساله می‌مونه اینقد به خودش می‌رسه کلی هم ادعا داره با توقعات بی‌حد و شمار نمی‌دونم چکارش کنم با هیچی از رو نمی‌ره
2740
بابا یه کادوی ارزون قیمت بخرید که هم خریده باشید و هم خرجی نکرده باشید.به این میگن سیاست........مامان شوشو هایی که مثل مال من محبت ندارند اینجوری خرفهم می شن......
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
سلام دوستان
من هرسال هرچی برای مامانم میخرم عین همونو برای مادرشوهرم هم میخرم. البته بنده خدا مادرشوهر من خیلی زن خوب و بی آزاریه. تا اونجایی هم که دستش بیاد بهم کمک میکنه
یه چیز جالب براتون تعریف کنم پارسال که دومین‌ سال بود واسش خرید نمی‌کردم روز مادر با دخترش اومدن خونمون رفته بودن از حراجی برام یه بلوز خریده بودن که اصلا روم نمی‌شد نگاش کنم چه برسه به اینکه بپوشمش دوستام که دیدن می‌گفتن 2 هزار قیمتشه

کادو کرده بودن و پاپیون زده آوردن که اومدیم روز زن رو بهت تبریک بگیم با یه حالت‌های خیلی مسخره می‌خاستن من از رو برم منم برداشتم گفتم دستتون درد نکنه اصلا به روی خودم نیاوردم که روز مادره و چیزی نخریدم
من 5 سال ازدواج کردم و الان باردارم 4 سال گذشته براش خریدم ولی امسال نمی دونم چی کار کنم چون تو روز مهمونی سیسمونی ام همه بهم کادو دادن ولی مادر شوهر و خواهر شوهرام بهم کادو ندادن منم خیلی پیش فامیل های خودم ضایع شدم همه می گفتن پس مادر شوهر و خواهر شوهراش چرا کادو ندادن حالا به نظر شما من چی کار کنم البته برای مامان خودم حتما می خرم چون خیلی زحمت مارو می کشه اینو شوهرم هم می دونه ازتون می خوام شما منو راهنمایی کنین.
2706