2733
2734
عنوان

روز مادر واسه مادر شوهراتون هدیه می‌خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25475 بازدید | 165 پست
نه من این اخلاق و دارم که فرق بزارم نه شوهرم همچین رویی به من میده.................. یک کاری میکنه که دور از جونتون به غلط کردن بیفتم....................یا برای هر دو نمیخرم یا به تناسب پولم دو تا کادوی معمولی میخرم ......برای مادرم جور دیگه جبران میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل من این بود که 3 سال با شوشو دوست بودیم نمی‌تونستم یه راحتی ازش دست بکشم اگه روز اول می‌دونستم همچین مادری داره تو روش هم نگاه نمی‌کردم چه برسه به اینکه شوهرم بشه

الان روز مادر واسش کادو بگیرم عمرا می‌ترسم شوشو مجبورم کنه تو این شرایط بارداری ماه 4 بارداریمه کلی حرص بخورم واسه نی‌نی‌ام بده
من تازه عقد کرده بودم پدر شوهرم فوت کرد 2 سال عقد کرده موندم اسه عروسی ولی خبری از عروسی نشد می‌گفتن عزاداریم بهونه‌شون بود خودشون عروسی هر کی می‌شد اولین نفر بودن که آماده می‌شدن ولی واسه عروسی گرفتن پسرشون عزادار بودن مادر شوهرم می‌گفت ده سال دیگه هم بشینی از عروسی خبری نیست شوهرم فوت کرده من عروسی نمی‌گیرم
2706