2777
2789
عنوان

روز مادر واسه مادر شوهراتون هدیه می‌خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25475 بازدید | 165 پست
مادر شوهر که خوب باشه لیاقت داره که واسش خوبی کنی ولی مال من دریغ از یه ذره محبت وقت ادعاهای تو خالی و توقع زیاد همیشه فکر می‌کنه بهترین مادر شوهر دنیاست تا حالا دخترش چند بار این حرف و بهم زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها حواستون هست خودتون هم ممکنه یه روز مادرشوهر بشید؟؟؟؟
اگه مادر شوهر و خانواده شوهرتون خیلی بدن و اذیتتون کردند که هیچی اما در غیر این صورت به نظر من باید اختلافات جزئی و کوچیک رو کنار گذاشت آخه روز مادره
فکرشو بکنید یه روز این همه زحمت برا پسرامون بکشیم بعد بی توجهی و بی محبتی ازشون ببینیم؟
ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
نه خیلی خوب کاری کردی از همین اول همینطوری خرید کن که بعد حرصشو نخوری اگه محبتی ندیدی

ولی تو که می‌گی خوبه ایشالا همیشه خوب می‌مونه

مادر شوهر خوب کم پیدا می‌شه روش و زیاد نکن که بعد نتونی جمعش کنی
من هیچوقت مانع شوهرم نمی‌شم که به مادرش توجه نکنه اتفاقا این دو سال که خودم نرفتم به اون گفتم که بره چون بلاخره مادرشه ولی من نمی‌رم چون به غیز از زخم زبون و کنایه و دخالت‌های بی‌خود چیزی ازش ندیدم روز اول آشنایی تا الان 4 سال اول و خیللی تلاش کردم که رابطه‌مون خوب باشه ولی خانم فکر می‌کرد که وظیفه‌مه
آخه هنوز 6ماهه عقدمو به هرحال تجربه زیادی ندارم اما به قول شما نمیخوام از الان چیزای گرون بخرمو بعدش پشیمون بشم.........هنوز که باهام خوبه تا ببینم تا آخر همینطوریه یا نه.........ولی اگه خوبم بمونه من واسه مامان خودمو گرونتر میخرم مامانه شوشو هم شوهر داره هم بچه اونا واسش گرون بخرن اونکه منو بزرگ نکرده ههههههه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
من نه مراسم عقد داشتم نه عروسی نه پاتختی نه واسم خرید عروسی کردن و هزار ماجرای دیگه که جای بحث نداره الان که 6 سال می‌گذره هنوز عقده لباس عروس پوشیدن رو دلم مونده خیلی پشیمونم که دم نزدم همه چی و قبول کردم
منم دوست ندارم چیزی بخرم ولی شوشو حتما یه چیز خوب میخره براش.اخه مادر شوهر من عقده ای تشریف دارن هر چی ببینه باید داشته باشه.سال اول عیدیشو شوشو ا اب مرکبات گیری من که خواهرم برام کادو داده بود خرید مایکروفر میخریم عین بچه ها با حسرت نگاه میکنه شوشو میگخ دیدی برق چشمهای مامانمو!!!!!!!!!!!!!!!!!
وای برای تولدشم کیک یا کادو میخره خداییشم همیشه من دنبال کادوها بودم وقتی شوشو میگه ساحل خریده انگار که وظیفم بوده دریغ از یه تشکر پر رو پررو نگاه میکنه میخنده
مایا جون به نظر من اصلا هم بدجنس نیستی به آدم بد نباید محبت کرد منه بیچاره اونا هر چی بهم بدی می کنن خیلی زود یادم میره اما از زمان مهمونی سیسمونی تا روز مادر خوشبختانه فقط 2 هفته فاصله هست به قول بیتا منم باید کادو برای روز مادر برای مادر شوهر نخرم تا اونا بفهمن که دیگه حاضر نیستم بدی هاشونو با فراموشی و خوبی جواب بدم . بنده خدا مادرای خودمون که وقتی شوهرمون رو می بینن کلی بهشون عزت و احترام می ذارن حقشونه که ما هم توجه بیشتری بهشون بکنیم.تو چی میگی؟
کاش یکی می‌دیدش میدونست من چی می‌گم کلی درآمد داره 2 طبقه خونه داده اجاره حقوق بازنشستگی خودش و شوهرش و داره آخه شوهرش فوت شده شوهر من تنها پسرشه و یه دختر داره از همین الان داره جهاز آنچنانی واسه دخترشس می‌خره ولی واسه پسرش دریغ از یه ریال خرج

وقت عروسی‌مون می‌گفت به خدا ندارم بعد که فهمیدم یه ماه قبل از عروسی ما 10 میلیون وام گرفته معلوم نیست چکارش کرده الان هم داره قسط‌هاش و می‌ده

شیرینی و دسته گل خواستگاری‌ رو هم شوهرم خودش خریده بود
2801