2737
2739
عنوان

درمونده شدم خواهشا مامانایی که بچشون رفلاکس داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 100 پست
با اینکه این داروها رو میخوره هی اسیدش میاد بالا  همه کار کردم ولی هر روز بدتر میشه دیگه یه لح ...

نه بابا این حرفا چیه میخوام بمیرم یعنی چی؟ اینایی که گفتم رعایت کن خوب میشه خیلی زود من مال پسرم و 5 ماهگی فهمیدم از خس خس سینه و گرفتگی بینیش دکتر بردمش اینا رو گفت و اینکه غذای کمکی و گفت زود شروع کنم... شیر خشک هم آنتی ریفلاکس میدی؟

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

دختر منم همینه هم کولیک شدید داره هم رفلاکس منم دو ماه و نیمه اسیرم هیچ دارویی هم بهترش نمیکنه دیگه همه داروهاش و قطع کردم.موقع خواب زیر سرش تا ناحیه کتفش بالش میذارم زاویش حدود ۳۰ درجست.وقتی شیر میخوره تقریبا ۲۰ دقیقه تو بغلم حالت ایستاده نگهش میدارم و عاروقش هم حتما میگیرم.اوایل تا دو هفته پیش خودم نه میوه میخوردم نه لبنیات نه سبزیجات نه حبوبات داشتم نابود میشدم از بس ضعیف شده بودم ولی الان همه چی میخورم فقط اون موارد و رعایت میکنم الان بهتره خدا رو شکر.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم نگران نباش خیلی زود خوب میشه من پارسال مثل تو بودم دقیقا الان دخترم داره ماشین میرونه اصل ...

خیلی بیقراره وحشتناک گریه میکنه و جیغ میزنه

اطرافیانمم عاصی شدن دخترم بالا نمیاره ولی تا میاد بخوابه اسید میاد تو گلوش میپره،سه شبه نخوابیدم حتی یه ساعت

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ببین هرچی حرص و جوش بخوری بدتر. بی خیال باش.  من سربچه اولم استرسی داشتم روز و شب نداشتم. شب گریه صبح گریه ظهرگریه.    سردومی الان خیلی راحتم. خیلی چون از حساسیتم کم کردم.    سراولی تا6ماه لب به قرمه وقیمه نمیزدم. اما الان میخورم.    پستونک دادم.  پستونک با اب قند شیرین میکنم.   وقتی خوابه دمرش میذارم خیلی توی اروم شدنش تاثیرداره.  

2731
جاشو گرم نکن. پتو روش ننداز. شیرخورد حسابی اروغشو بگیر اگه یکی زد بازم روی شونت نگه دار و بزن پشتش م ...

اصلا وانمیسته که بخوام اروغشو بگیرم ریسه میره کبود میشه فقط زیر سینم ارومه،بالا نمیاره اصلا 

واقعا موندم چی کار کنم هر روز یه دکتر میبرم دیگه کلافه شدم

2740
شاید دل درد هم داره.  شیرخشک مخصوص رفلاکسی بگیر.

گرفتم بی فایدست

هر کاری میکنم که یه کم گریه ها و جیغهاش کم بشه ولی بدتر میشه هرروز

خیلی بیقراره وحشتناک گریه میکنه و جیغ میزنه اطرافیانمم عاصی شدن دخترم بالا نمیاره ولی تا میاد بخواب ...

زیرسرشو بلند بذار. ولی کلا به پهلو بخوابونش پشتش متکابذار یا یه چیزی بذار عقب نره. جلو شکمش یه چیزی بذار جلو نره.  هردفعه  شیرخورد به پهلو بذار.  هرچی شیر بخواد بیاد بیرون راحت میاد توی گلوش نمیجوشه.  

اسی پسرمنم همین بود تو باید برای رفلاکسش بهش پدی لاکت بدی چن ماه باید بدی دکتر پسرم فوق تخصص یود لینو داد بهش وقتی میدادم اروم میخابید پسرمن تا ۷ماهگی بالا میاورد و رفلاکس داشت

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
نه بابا این حرفا چیه میخوام بمیرم یعنی چی؟ اینایی که گفتم رعایت کن خوب میشه خیلی زود من مال پسرم و 5 ...

اره شیرخشک ar میدم از گریه ها و جیغهاش همه همسایه ها کلافه شدن ناتوان شدم،تا حالا قیافشو بدون گریه ندیدم

2706