2752
2734

وقتی که بار میوفته براش باهاش میرم تنها نباشه 

مثلاً کلا یک ساعت و نیم اینا راهه تا بیشترش یازده ساعت بوده

اشتباه میکنم؟ 

این یعنی شوهر ندیده هستم ؟

بنظرتون کارم بده؟ 

شوهرم هم بعضی وقتا باهام خوب نیست گیر الکی خصوصا سر پوشش 

بعضی وقتا هم سخت پول میده :)

ولی من دلم نمیاد تنها بره 

اشتباه میکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم زمانی که بچه نداشتم میرفتم خودش میگفت بیا بریم 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

کارت خوبه و عالیه اینکه کنارشی ناخودآگاه احساس وابستگی بیشتر میشه و کارت عالیه و زن خوبی بودن یعنی این و اگر دوسش داری به نظرم اصلا پول ندادن و گیر دادن هاش مهم نیست

هر جور که دوست داری انجام بده ولی راه های یکساعنه رو نمیخواد بری

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

شوهرت خودش میگه بیا؟

اینایی ک گفتی ربطی ب رفتن شما نداره ها. سر پوشش گیر بخاطر کشف حجاب ماشین رو جریمه می‌کنند لابد

سخت پول دادنش هم ربطی ب رفتن شما باهاش نداره

شوهر ندیده هم نیستی تو هم خسته میشی میری بیرون تفریح بنظر من 

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

هرازگاهی برو ، نه همیشه 

به خودت و همسرت فضا بده ... بذار دلتنگ بشه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

عزیزم اگر بهت خوش میگذره برو

اگر آرامشت بهم میریزه نه نرو

فردا هم میشه وظیفه ات

هم هیچکس تشکر نمیکنه

بعدم شغلش هست تا کی میخوای جور بکشی 

ولی اگر تفریحی میری و خوش میگذره برو هر وقت دوست داشتی

بعدم شوهر ندیده دیگه چه اصطلاحیه

همه ما شوهر ندیده بودیم

شوهر که مثل غذا و لباس نیست بگی هزار مدل دیدم و خوردم و پوشیدم 

خیلیا حتی مجردان همینو میگن

باشه من شوهر ندیده شما شوهر دیده😅

2706