2733
2734

سلام

تازگیا اونم با دردسر های جدید ننوشتن تاریخ تولید و انقضا و اینکه خودمون باید بچ کد هر برند رو تو سایت های معتبر مثل چک فرش ... چک کنیم چندین بار اتفاق افتاده از برندایی که خودم خیلی استفاده می کنم و محصولاشون رو قبول دارم خرید کردم و تاریخ گذشته بودن مثل برند سیمپل و نیوا و اوجی ایکس و یا تاریخ بالا بودن که این واقعا ناراحت کنندست با این قیمت ها دارم نا امید می شم. بدون تعصب و اغراق کیفیت داخلیا به پای اینا نمی رسه ولی نمیدونم علت این چیه. البته بیشتر از این نمیشه اینجا تز داد! ولی مراقب باشید. شما هم اگه محصولی از برندی خریدید اینطوری بوده بگید بدونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روش زده که تاریخشو من اگ تاریخ نداشته باشه اصلا نمیخرم محصولو

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
روش زده که تاریخشو من اگ تاریخ نداشته باشه اصلا نمیخرم محصولو

نه جدیدا خیلی برندها نمیدونم چه علتی داره فقط بچ کد میزنن. من تازگی هد اند شولدر و شامپو لورال گرفتم تاریخ تولید انقضا داشتن. ولی مثلا نیوا بالم لب هم بچ کد هم تاریخ تولید انقضا ولی شامپوش فقط بچ کد داره. نوتروژینا و سیمپل اوردینری فقط بچ کدن با خیلیای دیگه.

من خودم لوازم آرایشی و بهداشتی میارم میفروشم همشون تاریخ انقضا دارن مگه میشه نداشته باشه 

مارک سیمپل نوتروژینا اوردینری اصلا ندارن فقط بچ کدن کدوم محصولش داره؟ مثلا نیوا بعضی محصولاش فقط بچ کده بعضیاش نه 

من همیشه ریمل بل میزنم ولی اینبارخریدم چشمو درد میاره

اصلا برندهای خیلی معمولی ترک مثل گلدن رز هم تقلبی میزنن. من خط چشمش رو گرفتم ارزون چون قیمت اصلیش رو نمی دونستم. با یه دست پاک میشه نوکش هم خیلی خشک و تیزه.

2706