2733
2739
عنوان

درمونده شدم خواهشا مامانایی که بچشون رفلاکس داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 100 پست
اره شیرخشک ar میدم از گریه ها و جیغهاش همه همسایه ها کلافه شدن ناتوان شدم،تا حالا قیافشو بدون گریه ن ...

حق بهش بده خودمون ترش میکنیم چ حالی میشیم اون که دیگه نوزاده...باید صبر کنی بزرگتر بشه به مرور بهتر میشه... چون این مربوط به نمیدونم دریچه چی چیه که با بزرگ شدن بچه حالت طبیعی میگیره... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
دختر منم همینه هم کولیک شدید داره هم رفلاکس منم دو ماه و نیمه اسیرم هیچ دارویی هم بهترش نمیکنه دیگه ...

دختر من خیلی گریه میکنه اصلا نمیتونم بغل بگیرمش که بخواد اروغ بزنه از گریه و جیغ کبود میشه داروها هم بدترش میکنن فک کن با قرص خوابی که دیروز دکتر داد شاید یک ساعت خوابید

یعنی نابود شدم انقد گریه میکنم از زندگیم سیرم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی این کارای که گفتم بکن. . اگه نکنی بعد یه مدت گلوش میسوزه ازاسید و کارت درمیاد.    به پهلو بخوابون. جاشو گرم نکن. لباسش کم کن. کاه و جوراب تنش نکن. . دمربذار. پستونک بهش بده.  

2731
ببین هرچی حرص و جوش بخوری بدتر. بی خیال باش.  من سربچه اولم استرسی داشتم روز و شب نداشتم. شب گر ...

پستونک نمیگیره حتی وقتی شیرین میکنم یعنی ۲۴ ساعت زیر سینمه اینجوری فقط ارومه از سوزش سینه دارم میمیرم

اره شیرخشک ar میدم از گریه ها و جیغهاش همه همسایه ها کلافه شدن ناتوان شدم،تا حالا قیافشو بدون گریه ن ...

وای عزیزم میدونم چی میگی.دقیقا مثل پسر من.گلم رانیتیدین نده بدرد نمیخوره.زانتاک بده بهش‌.بچت حتما کولیک هم داره.قطره کولیکد روزی سه نوبت هر بار ۱۵ قطره تو ۵ سی سی آب حل کن بده.اگه میخای ببرش پیش دکتر ارفع نیا.من از زندگی ناامید شده بودم.از وقتی بردمش اونجا خداروشکر بهتر شد.

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پستونک نمیگیره حتی وقتی شیرین میکنم یعنی ۲۴ ساعت زیر سینمه اینجوری فقط ارومه از سوزش سینه دارم میمیر ...

گلم هرچی شیر زیاد بدی بخوره معدش بیشتر درد میگیره

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
زیرسرشو بلند بذار. ولی کلا به پهلو بخوابونش پشتش متکابذار یا یه چیزی بذار عقب نره. جلو شکمش یه چیزی ...

همه این کارارو کردم اصلا نمیخوابه که بخوام زیر سرشو بلند کنم فقط زیر سینمه همین،بالا نمیاره اصلا

نه کار نمیکنه اره چرب میکنم

ینی شکمش اصلاااا کار نمیکنه؟؟؟؟

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
اسی پسرمنم همین بود تو باید برای رفلاکسش بهش پدی لاکت بدی چن ماه باید بدی دکتر پسرم فوق تخصص یود لین ...

مشابهش رو دادم ولی ذره ای ارومش نمیکنه

وقتی مامانم شبا یه ساعت میبره خونه خودش که من بخوابم همش صدای جیغهاش تو سرمه و نمیتونم همون یه ساعتم بخوابم

حق بهش بده خودمون ترش میکنیم چ حالی میشیم اون که دیگه نوزاده...باید صبر کنی بزرگتر بشه به مرور بهتر ...

اره اتفاقا من خودم مشکل معده دارم میدونم چی میکشه

خودم بدجور افسرده شدم یعنی در حدی که میگم بزارم برم دیوونه خونه ،وای میگم کی دخترمو نگه میداره اخه

2706