2733
2734
عنوان

درمونده شدم خواهشا مامانایی که بچشون رفلاکس داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 100 پست
نه بالا نمیاره تو خواب اسیدش میاد بالا از خواب بیدارش میکنه جیغ میزنه ،اصلا نمیخوابه اصلا اصلا هی م ...

رفلاکس پنهان داره حتما... خس خس سینه و گرفتگی بینی هم داره؟ 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
شیرخودتو میدی بهش؟ وزنشچطوره؟ 

هم شیر خودم هم شیر خشک اخه شیرم کمه

تا الان وزن گیریش خوب بوده ۳۰۶۰ به دنیا اومد ۵۰ روزشه ۴۳۰۰ هست دکترا میگن خوبه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم نگران نباش خیلی زود خوب میشه من پارسال مثل تو بودم دقیقا الان دخترم داره ماشین میرونه اصلا نگران نبا.دختر من اونقد گریه میکرد آخرش منم باهاش گریه میکردم استفراغهای شدید.دکثپترش از سه ماهگیش واسش سرلاک برنجی نوشت در حد روزی یه قاشق کوچیک تا معدش سنگین بشه به منم گفت مایعات زیاد نخورم.یکم هل و زنجفیل با نعنا با نبات و آب جوش میدادم به غذا زود بندازس منم چهارماهگیش غذا دادم به پیشنهاد دکترش 

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

جاشو گرم نکن. پتو روش ننداز. شیرخورد حسابی اروغشو بگیر اگه یکی زد بازم روی شونت نگه دار و بزن پشتش معمولا چندتا میزنن.  جاشون گرم باشه شیر توی معدشون میجوشه. دریچه معدشون شل هست.    شیرپس داد طبیعی هست.   به نظرم دارو بهش نده.    پسرمنم شیربالا میاره اما خوب وزن گرفته. وقتی خوب وزن میگیره جای نگرانی نیست.   بهش پستونک بده.  پستونک بزن توی نبات سفید داغ.  یا قنداق شیرین بشه.   اروم میشه.    یکمی توی خوردن لبنیات گاوی رعایت کن مخصوصا شیر. 

عزیزم متاسفانه باید بگم همینه که هس منم دوتا بچه رفلاکسی دارم دومی هفت ماهشه منم این روزا رو داشتم و ...

این هر چی میدم هی بدتر میشه،قبلا تو بغل باباش در حد دو دقیقه میموند الان فقط زیر سینه ارومه و سلام

کی بهتر میشن؟؟؟؟؟؟

رانیتیدین و امپرازول فقط نمی‌ذارن اسید معده بیاد بالا اون الان گلوش ملتهبه اسم داروی پسرم و یادم رفت ...

با اینکه این داروها رو میخوره هی اسیدش میاد بالا 

همه کار کردم ولی هر روز بدتر میشه دیگه یه لحظه هم اروم نمیشه 

خیلی کم اوردم دلم میخواد بمیرم

2706