1421
1411
عنوان

بیایین بگین ببینم

194 بازدید | 25 پست

کارای روزانتون رو بگین ببینم برنامه تون چطوریاست؟یه روز معمولی از صب تا شب رو چطوری سر میکنین؟صب چند بیدار میشین و شب چند میخوابین؟

الهی گاهی نگاهی

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غذا درست کنم‌یا خرید داشته باشم میرم‌انجام میدم و مشغولم‌تا بشه ۲ که بیاد ناهار بخوریم بعدم اگه زوج باشه که شوهرم‌خونس بعدناهار تا ۴میخوابیم بعد دوباره میره سرکار منم ظرفارو میشورم بعدش پای گوشی فیلم و کتاب و اینا بعضی وقتام عصرا بامامانم میرم‌قدم‌زنی 

اگرم روز فرد باشه که شوهرم‌مبره باشگاه ۲ونیم و من همه این‌کارارو زودتر انجام‌میدم‌دیگه ظهر نمیخوابم 

این روز عادی بود

ولی وقت خالی زیاد دارم تو روزای عادی حوصلم سرمیره 

صبح شاغلم غروب باشگاه و بعدشم با دوستام میگردم شب هم که مشغول شوهر

آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده بود به کوهی از ظرفای نشسته و لباسای تلنبار شده رو هم😤😤😤

الهی گاهی نگاهی
آفرین به اینهمه انرژی.حالا کی به خونه زندگیت میرسی؟من دو روز مریض بودم و فقط خوابیدم خونه تبدیل شده ...

والا به خونه زندگیم نمیرسم😂😂😂😂😂

شام و ناهار هم تعطیل 😂

Mahtab = My Sister
1376
معمولا ۸ونیم اینا بیدارمیشیم صبحانه میخوریم تا همسر جان بره سرکار میشه ۸ونیم اینطورا منم اگه بخوام غ ...

آهان شما هم فعلا نی نی دار نشدن و تایم خوابتون دست خودتونه👌👌👌

الهی گاهی نگاهی
اره دست خودم نیست عاشقشم از دختریم دوس داشتم البته شیشه وسرپستونک خودم جداست

خدا نکشدت😂😂😂😂😂😂من باقی آبمیوه دخترمو از شیشه میخورم ولی سر میکشم نه با سرشیشه

الهی گاهی نگاهی
از شب تا صبح در یوتیوب و اسپاتیفای و اینستاگرام و توییتر و پلی استیشن و وبسایت های گیمینگ و نی نی سایت سرگردان هستم
در این زمان غریبه ها دوستانت هستن و دوستانت بزرگترین دشمنانت...
1418

هیچی خوردن و خوابیدن و گوشی 🙄گاهی هم مهمونی خرید و پیاده روی 🙄دعا کنید حاملگیم تموم بشه🤦🏼‍♀️

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
1364