2752
2739
عنوان

به همفكريتون نياز دارم حتما بيايد حتما حتما حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 3170 بازدید | 81 پست
عزيزم ناراحت نشو از دست من من اومدم براي همفكري و شنيدن حرفاي همه به شما اعتماد داشتم و ازتون درخواس ...

بالاخره ایشون روحانی هستن از دیدگاه شما یا اقا؟
حضرت سلیمان در قران کریم بارها اومده اجنه در اختیارش بودن و تحت امرش بودن
بسیاری از امامتن خادمانی از جنس جن داشتن پس امام ها و حضرت سلیمان مشرک و کافر بودن؟؟؟
نارحت شدم شما اومدید پی وی و از من کمک خواستید منم کسی رو که میدونم امین هست بهتون معرفی کردم درست نیست بیاید اینجا و اجازه بدید اینطوری راجبش حرف بزن ن درهرصورت گناه اون شیخ رو شستین
دیگه ریپلای نکنید 

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
بالاخره ایشون روحانی هستن از دیدگاه شما یا اقا؟ حضرت سلیمان در قران کریم بارها اومده اجنه در اختیارش ...

عزيزم بخدا من قصد ناراحتي هيچكس رو ندارم😭😭😭

تروخدا از دست من ناراحت نباشيد بله من خودم ازتون خواستم خواهش ميكنم من همچين قصدي نداشتم واقعا هم بدي پشت سرشون نگفتم خواهش ميكنم از دست من ناراحت نباشيد😭

من مستاصل بودم و كمك خواستم خواستم مشورت بگيرم ديدين كه خودم تگتون كردم 

من به شما اعتماد كردم واقعا هم قصدم اين نبود به اون شخص بي احترامي بشه...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بالاخره ایشون روحانی هستن از دیدگاه شما یا اقا؟ حضرت سلیمان در قران کریم بارها اومده اجنه در اختیارش ...

شما راجع به اين قضايا آگاهين و ميدونيد ولي من نميدونم و اومدم سوال بپرسم ازتون آيا بنظرتون درسته اينطوري پاسخ دادن...؟😭😭😭

باور كنيد هيچ قصدي در كار نبود...من فقط خواستم گناه نكرده باشم اومدم مشورت كنم شماهم مورد اعتمادم بوديد تگتون كردم...

خب اگه كسي سوالي داشته باشه واقعا درسته اينطوري پاسخشو بدين...؟😔😔😔

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

دوست عزيز ممكنه جوابمو بدين عذاب وجدان گرفتم ....😭😭😭

2731

مناجات؟؟؟😭😭😭

شما به من كمك كردين من نميخوام از دستم ناراحت باشين...

خواهش ميكنم جوابمو بديد 😭😭😭😔😔😔

شما به من فرصت دفاع ندادين مناجات اين اصلا خوب نيست...

من اصلا دوست ندارم كسي ازم برنجه واقعا بهم ريختم...چون شما بهم كمك كردين خواهش ميكنم يه پيغام بزاريد من بفهمم از دستم داخور نيستين...اينجوري واقعا من بهم ميريزم قسمتون ميدم به اسن روزاي عزيز كه جوابمو بدين...😔😔

ببخشید من کار دارم
برید از اون شیخ حلالیت بخواین نه من اگه عذاب وجدان دارید
دیگه ریپلای نکنینخواهر من خودم برای مشکلات زندگیم پیش شیخ رفتمگفتن چاره ای نیست باید مدارا کم با خانواده نامسلمانش. . . گفت خداوند هرکسو یه جور امتحان میکنه یکی با خانواده بد شوهر یکی با بیماری و. . شورم خانواده دوسته گفت و گفتش قط ارتباط با پدرمادرشم گناه کبیره ست . .
در پناه خدا

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
ببخشید من کار دارم برید از اون شیخ حلالیت بخواین نه من اگه عذاب وجدان دارید دیگه ریپلای نکنینخواهر ...

بله ميدونم به منم واقعا چيز خاصي نگفتن گفتن لوح عين علي و مدارا با همسر...

الان از دست من ناراحت نيستين؟؟؟

چشم از اون شيخم حلاليت ميگيرم...

سلام عزیزم.اگه به دلت نباشه اصلا نگیر چون اینچیزا موکل رحمانی دهرن و ایمان نداشته باشی هیچ تاثیری ندارن.

من پیشنهاد میدم بجلش این ذکر همیشه وقت مشکلات و وقتای دیگه بخون .

یا فاطمه بنت محمد صلی الله علیه و آله و سلم

به خدا متوسل شو چله زیارت عاشورا به روش حق شناس بخون  از نظر دعا نویس ها همه طلسم دارند من خود ...

این چله عالیه .

من واسه داداشم نتیجه گرفتم .

خودم بچه میخواستم نتیجه گرفتم .

به چند نفر دیگه هم شماره نایب دادم اونا هم دادن واسشون‌خونده اوناهم خدا رو شکر اولاد دارو خونه دار شدن .حتما اگر خودتون نمیتونید بدید نایب ولی حتما حتما بهش توسل کنید و انجام بدید .

وای منم داداشم هرجا میریم خواستگاری جواب رد میدن این یکی هم بعد دوماه صبر میخواد جواب رد بده نمیدونیم چطوری بهش بگیم بخدا خیلی سخته، بابام میگه دیگه فکرکنم باید برم،پیش دعا نویس به خرافات رو بیارم😟حتی چله هم براش گرفتم فایده نداره خیلی دلم براش میسوزه دعا کنید

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

قلیاب از عطاریا بگیر با سرگه قاطی کن .

۷بار دم ادان مغرب برو حمام بریز رو خودت بگو به حق ۱۲۴هزار میامبر هر کی کرد عاطل من میکنم باطل ‌.از سر تا مایین پات بیاد .

چشمت هم باز نکن چون سرکه میسوزونه