2733
2734
عنوان

به همفكريتون نياز دارم حتما بيايد حتما حتما حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 3170 بازدید | 81 پست
این چله عالیه . من واسه داداشم نتیجه گرفتم . خودم بچه میخواستم نتیجه گرفتم . به چند نفر دیگه ه ...

والا خیر سرم یه دفعه به نایب دادم از بچه های همین نی نی سایت بود همش احساس میکردم دروغ میگه بعدشم که قطع دسترسی شد الان دیگه مطمئن هستم دروغ گفته 

فقط لطف خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اون روحاتی هم با دعانویس فرقی نداشته.جن فرستاده برات دقیقا کاری که فالگیرا میکنن...اینایی که اسم ...

نه عزیزم اسم مادر رو میپرسن واسه سرکتاب باز کردن اصلا ربطی به این نداره که طرف جن داشته باشه

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
چله زیارت عتشورا حق شناس رو گرفتید؟

داداش منم همینجوری بود ۷سال دنبالش بودیم هر جا میرفتیم نه میامد با اینکه تک پسر و .....بود دیگه چله زیارت عاشورا حق شناس دادیم نایب هم خوند خودمون نتونسیم هنوز تموم نشده بود خدارو شکر جور شد ابان ۱ساله نیم هست که متاهله 

2742
والا خیر سرم یه دفعه به نایب دادم از بچه های همین نی نی سایت بود همش احساس میکردم دروغ میگه بعدشم که ...

اگر خواستید من نایب مطمعنننن سراغ دارم .مطمعن .

اخا نایب خودش شرایط خاصی داره همه کس نمیتونن نایب بشه .

۰۹۳۸۹۹۲۷۸۱۴ این شماره خودمه پیام‌بده تو ت ل گ رام راهنماییت کنم 

2738
داداش منم همینجوری بود ۷سال دنبالش بودیم هر جا میرفتیم نه میامد با اینکه تک پسر و .....بود دیگه چله ...

خداروشکر، یعنی خیلی طولانیه؟؟؟؟ نایب کیه؟؟؟؟یعنی چی؟؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
خداروشکر، یعنی خیلی طولانیه؟؟؟؟ نایب کیه؟؟؟؟یعنی چی؟؟

اره هر روز حدود ۱ساعت نیم طول میکشه .

نایب کسی هست که دستمزد میگره و این‌کارو واستون انجام‌میده 

شرایط نایب .

اصلا نمازش قضا نشه .

نماززززز صبححححححش تحت هیچ شرایطی قصا نشه .

خمس مالشو داده باشه و .....

2706